Kurumsal kimlik çalışmam

Deneme Çalışmalar - Kurumsal kimlik çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

Kurumsal kimlik çalışmam
berraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berraa

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Kurumsal kimlik çalışmam

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emlakhanem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emlakhanem

Heykeltraş / İstanbul

Alt 02-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence havalı,hoşlandığım tarz.
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2012 #3
teşekkür ederim (:
Bu mesajdan alıntı yap
AlmilaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlmilaS

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2012 #4
Yine ben Kurumsal kimlik çalışmam

Eline sağlık ama bazı rötüşlerin şart olduğunu düşünüyorum. Belki kızacaksın ama gözüme gözüme vuruyor Kurumsal kimlik çalışmam

ANTETLİ İÇİN
- Fergana Group logosu benim için fazla büyük, biraz küçülebilir. Üstündeki logoları da alttaki bantın sol oyuğuna taşıyabilirsin
- alt bantın yüksekliği biraz azaltılabilir. Soldaki oyuk da azıcık genişlerse 3 logo daha ferah görünebilir. Bu tip dalgalarda adres bölüm hep risk. Tavsiyem: Font büyüklüğünü 9-10 puntodan büyük tutmaman, çünkü şu anda herhalde 16-17 punto gibi; adresi üstte logonun altında bloklu kullanabilirsin. Ya da mesela Fergana sağda olur da, adres solda olabilir, alt oyuktaki logolarla soldan blok olur vb.

ZARF İÇİN
- 3 logo yine alt bantın oyuğunua gelebilir (kurumsal bütünlük ise zarfta da olmalılar), adres 2 satır gibi Fergana'nın hemen sağında yer alabilir.

KARTLAR İÇİN
ön yüzdeki bantın alt bombesi biraz hafifletilebilir. Adres yazısı az sola kayabilir ki ekranda kenara fazla yaklaşmış görünüyor, biliyorsun giyotinde risk demek.
- ön yüzde bombeli dalga varken arkada düz kullanmazdım. Bir de logoların okunurluğu risk altında. Baskısı çok hassas yapılmalı. Hatta bantlar kalkabilir ve logoların genişliği arttırılabilir. Zemin siyah olduğu için logoları tek tip renge de çevirebilirsin. Bantın altın geçişi gibi mesela.

CEPLİ DOSYA İÇİN
- logo nasıl büyük öyle Kurumsal kimlik çalışmam Bence yarısına kadar küçülebilir. 7-8 cm genişliği geçmese ideal gibi sanki.
- Alt bombenin yüksekliği kısalabilir ve zarftaki gibi daha tatlı geçisi olabilir.
- arkadaki 3 logo yine alttaki bantın sol oyuğuna alınabilir. (tabi bant düzenlendikten sonra)
- bantın yüksekliği azalınca pusula aşağı kayabilir.
- adres sarı renkte (ve bence yine 10 puntoyu geçmeden) Batı ucunun hizasında, uca ortalı görünecek şekilde yazılabilir.

Sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2012 #5
çALışmalar photoshop yapımı sanırım değil mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
bboymuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2012 #6
Doğru yolda olduğunu söylemekle birlikde AlmilaS arkadaşımıza katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #7
Yine ben Kurumsal kimlik çalışmam

Eline sağlık ama bazı rötüşlerin şart olduğunu düşünüyorum. Belki kızacaksın ama gözüme gözüme vuruyor Kurumsal kimlik çalışmam

ANTETLİ İÇİN
- Fergana Group logosu benim için fazla büyük, biraz küçülebilir. Üstündeki logoları da alttaki bantın sol oyuğuna taşıyabilirsin
- alt bantın yüksekliği biraz azaltılabilir. Soldaki oyuk da azıcık genişlerse 3 logo daha ferah görünebilir. Bu tip dalgalarda adres bölüm hep risk. Tavsiyem: Font büyüklüğünü 9-10 puntodan büyük tutmaman, çünkü şu anda herhalde 16-17 punto gibi; adresi üstte logonun altında bloklu kullanabilirsin. Ya da mesela Fergana sağda olur da, adres solda olabilir, alt oyuktaki logolarla soldan blok olur vb.

ZARF İÇİN
- 3 logo yine alt bantın oyuğunua gelebilir (kurumsal bütünlük ise zarfta da olmalılar), adres 2 satır gibi Fergana'nın hemen sağında yer alabilir.

KARTLAR İÇİN
ön yüzdeki bantın alt bombesi biraz hafifletilebilir. Adres yazısı az sola kayabilir ki ekranda kenara fazla yaklaşmış görünüyor, biliyorsun giyotinde risk demek.
- ön yüzde bombeli dalga varken arkada düz kullanmazdım. Bir de logoların okunurluğu risk altında. Baskısı çok hassas yapılmalı. Hatta bantlar kalkabilir ve logoların genişliği arttırılabilir. Zemin siyah olduğu için logoları tek tip renge de çevirebilirsin. Bantın altın geçişi gibi mesela.

CEPLİ DOSYA İÇİN
- logo nasıl büyük öyle Kurumsal kimlik çalışmam Bence yarısına kadar küçülebilir. 7-8 cm genişliği geçmese ideal gibi sanki.
- Alt bombenin yüksekliği kısalabilir ve zarftaki gibi daha tatlı geçisi olabilir.
- arkadaki 3 logo yine alttaki bantın sol oyuğuna alınabilir. (tabi bant düzenlendikten sonra)
- bantın yüksekliği azalınca pusula aşağı kayabilir.
- adres sarı renkte (ve bence yine 10 puntoyu geçmeden) Batı ucunun hizasında, uca ortalı görünecek şekilde yazılabilir.

Sevgiler...

almilas eleştirilerine bayıldım diyebilirim.. işte ben bunu istiyorum Kurumsal kimlik çalışmam bu işte acemiyim bu ilk kurumsal çalışmam..diğeride ikincisi istanbulwark ajans için olan..ilk defa kurumsal çalıştım Kurumsal kimlik çalışmam eksiklerim çok sayfa ölçüleri ve kenar boşluklarında birde puntolarda çok takılıorum..yaptıkça daha çok öğreniorum..verdiğin fikirler benim için önemli zaman ayırıp ilgilendiğin için teşekkür ederim..

antetlinin çıktısını alınca fark ettim hataları alt kısmı deiştiricem renk olarak baskıda farlı çıktı hiç begenmedim..söylediklerini de dikkate alarak düzenlemelerimi yapıcam Kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #8
çALışmalar photoshop yapımı sanırım değil mi ?
evet genelde ps ve corel kullanıorum bazende ia ps de çalışmam sorun yaratır mı baskıda peki..
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #9
Doğru yolda olduğunu söylemekle birlikde AlmilaS arkadaşımıza katılıyorum
teşekkür ederim..gerekli uygulamaları yapıcam ..
Bu mesajdan alıntı yap
maniarain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniarain

Hiç Biri / Antalya

konunuzu böldüm özür dilerim

Alt 03-07-2012 #10
kurumsal kimlik çalışması yapabilecek birini arıyorum nasıl ilan verebilirim yardımcı olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları