Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli ...

Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli
Climax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Climax

Bilg. Teknikeri / Adana

Alt 24-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: 2000 Yılında kurulmuş Bilgisayar sektöründe olan firmamın kurumsal kimliğini yenilemek istiyorum.Bununla ilgili teklif ve önerileri bekliyorum. Sadece tasarım yaptıracağım hiç bir şekilde baskı v.b işler ile uğraşılmayacak Firma merkezi istanbul fakat tasarımcının İstanbul içinde olmaz zorunluluğu yoktur.

Maillerinizi bekliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli - Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli ya da Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kurumsal Kimlik Çalışmama Talip Olacak Freelance Arkadaş Arıyorum... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

theflood isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theflood

Webmaster / İstanbul

proje hk

Alt 25-05-2012 #3
maill yollandı
altug68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altug68

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2012 #4
ilanınızla ilgileniyorum çözüm ortağınız olabilirim mail adresim ********* mail gönderildi.
Climax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Climax

Bilg. Teknikeri / Adana

Alt 26-05-2012 #5
kapanmıştır. Teşekkürler