Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Kardeşler Pide ve Döner salonumuz için genel bir kurumsal ...

unrealogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unrealogy

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 19-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli
Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)
İşle ilgili açıklama: Kardeşler Pide ve Döner salonumuz için genel bir kurumsal kimlik çalışması yaptıracam. Bu işin ederinin üstünde bir ücret verdiğimi biliyorum ama insanın emeğinin karşılığını vermek isterim. Başkalarının ilanlarını inceledim bu işi 50 lira civarına yapan arkadaşlar var bu civarlarda ödeme yapabilirim ya da salonumuzda güzel bi yemek ısmarlayabilirim çalışmalarınızı bekliyorum arkadaşlarım. Selamunaleykum.
E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli veya Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #3
Bu işin ederinin üstünde bir ücret verdiğimi biliyorum ama insanın emeğinin karşılığını vermek isterim50 lira ya da salonumuzda güzel bi yemek
Kamera şakası kesin bu, kesin kesin!nereye el sallayıp, güleceğiz?
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-01-2011 #4
50'yi bırakın, 5 TL'ye de yapanlar çıkar ama öncelikle şu uyarıları okumanızı öneririm. Hem sizlerin aldanmaması, hem de bizlerin ruh sağlığı için:

(Firefox veya Google Chrome)
melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 20-01-2011 #5
50 tl çok 5 lira yeter...
kurumsal kimlikten bahsediyorsunuz. 50 TL'ye logo bile yapılmaz.
dalgamı geçiyorsunuz adammı seçiyorsunuz.
gurcan52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurcan52

Grafiker / Ordu

Alt 20-01-2011 #6
Bu iş bu kadar basit mi?? İnsanların mesleğini çok basite alıyorsunuz... Bilmiyorsanız araştırın ve öyle yazın lütfen... Kimse acından ölmedi... Salonomuzda yemek ısmarlarım vs.. Yanında bir de web sitesi yapsak yemeğin üstüne çayda ısmarlarsanız sanırım?? Cidden şaka gibisiniz...
levolemanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levolemanyak

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #7
çok ilginç bir ilan bu tip ilanların çoğalmasını bekliyoruz.Türkiye'de bu işe nasıl bakıldığını daha iyi öğreniyoruz sayenizde tebrikler müthiş ilan
seydanese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seydanese

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #8
Gerçekten ayıp ya ne kadar basite almışlar mesleğimizi
konsantre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantre(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #9
Şakaya yönetimde katılıyor çünkü ilan onaylanmış Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli
ygmryzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ygmryzz

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #10
e millet 50 TL yazarsa bu işi bilmeyen biride ücretin bu olduğunu düşünür. Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli aslında çalışmayı yapıp, bütün mahalleyi toplayıp pide salonuna götürmek, 1 milyarlık yemek yedirmek lazım çoluk çocua hhahaahhaa
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları