Kurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik

Deneme Çalışmalar - Kurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik Sponsorlu Bağlantılar bu konuyu nereye açacağımı bilemedim yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi çalışmalar :angel:...

davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu konuyu nereye açacağımı bilemedim yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi çalışmalar :angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 10-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık hoş bir sunum olmuş lakin logo'nun gri kontorleri bazı yerlerde sırıtmış ve daha estetik bir şekilde yerleştirilse olurmuş standart ölçülerdede değil zarf kart çanta bunlar orjinal boyutlarda olması lazım ama yinede güzel olmuş başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

davulator

Alt 10-01-2010 #3
teşekkürler yorumlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap
brrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brrk

Alt 11-01-2010 #4
deneme için çok başarılı. logonuz bana hafiften çelebi havayollarını anımsattı ama bana da öyle gelmiş olabilir. sunumunuz kusursuz çok beğendim elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

davulator

Alt 11-01-2010 #5
deneme için çok başarılı. logonuz bana hafiften çelebi havayollarını anımsattı ama bana da öyle gelmiş olabilir. sunumunuz kusursuz çok beğendim elinize sağlık.
öyle bir havayolu olduğundan bi haberdim Kurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik baktım ve anımsattığı fikrineçok sıcak bakmasamda renk konusunda yakınlık söz konusu diyebiliriz. biraz eski kalmış bir logo sanki çelebi Kurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
sare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sare

Alt 15-01-2010 #6

Benzettiğiniz logo bu sanırım. Sanırımdan öte çelebi havayollarına ait başka logo olmadığına göre buKurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik Ben alaka bile kuramadımKurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik Çok hoş bir çalışma olmuş, güzel bir sunum...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-01-2010 #7
Güzel sunum, güzel çalışma... Benzerlik konusuna katılmıyorum. Bu durumda tanrılar daha önce yaptı diye ağaç falan stilize etmememiz gerekirdi... Kişisel olarak lognun ve "type"ın etrafındaki kontür bana kalın geldi... kötü durmuyor ama ben hoşlanmıyorum hoşlanmadığım içinde itici geliyor... Ama dediğim gibi kişisel bir görüş...

başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
alicandemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicandemir

Grafiker / Tekirdağ

Alt 15-01-2010 #8
Çalışmanız başarılı olmuş. denemeye göre çok başarılı. Reklam tanıtım bütçesini bayağı yüksek tutan bir firmaya yapılmış bir çalışma gibi Kurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik Çünkü orada yaptığınız bir çok şey çok maliyet tutar. İlerde böyle işler düşerse elinize çalışmayı yaparken maliyetide hesaba katınız. Bu işlerde biraz cimri olan yada tutumlu olan bir firma, senin gözüne hoşgelen bir çok şeyi masraflarından dolayı iptal etme yoluna gidebilir. bu yüzden Renk seçiminde dikkatli olman gerekir diye düşünüyorum.

Logon için şahsi düşüncem; CHN ortada olup Lojistik onun altında ortalanabilrdi. Ben simetri hastası bir insanım o 2 yana açılan çizgilere orantılı niçin yapmadın bilmiyorum. Ama ben olsam o şekilde yapardım. Birde chn lojistik etrafındaki gri kontörü vermesen daha iyi olabilrmiş. Çünkü o renk ile gri renk yanyana kullanıldığında boğucu bir hava yaratır bunun sebebi şudur. 2 renkte dumanlı sisli bir renktir. zaten gri rengi veya böyle dumanlı rengi Ana rengin yanında 2. renk olarak kullanırız mesela kırmızının yanında magentanın yanında turuncunun yanında yeşilin yanında Cyanın yanında vs.

Sen açık turkuaz renginin yanında dumanlı koyu turkuazı kullanmışsın birde gri renk boğucu olmuş bence...
Bu mesajdan alıntı yap

davulator

Alt 16-01-2010 #9
kontür konusunda herkese katılıyorum olmamalıydı fakat çelebi hava yollarını iyiyce incelediğim de arada mantık olaarak benzetme olsada gerçek bir 3d farkı var Kurumsal Kimlik Sunumu CHN Lojistik bencu bu önemli kendi konum için başka biriside bu işi yapsa aynı yorumu yapardım.. teşekkürler
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
derux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derux(34)

Grafiker / Çorum

Slm

Alt 22-02-2010 #10
Hoş bir çalışma olmuş renkleride çok hoş, Logonunda firmayı yansıttığını düşünüyorum. Logodaki çizimler sanki dağıtım ağını simgelemiş hoş bir çalışma tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları