Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli ...

zkntrkkn06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zkntrkkn06(27)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 02-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim..

Program/Seviye: CorelDraW , photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli - Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli ya da Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli | Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tube_erd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tube_erd

Grafiker / Samsun

Alt 03-09-2011 #3
neden cüzi rakamlara yapıosunuzki ? bunu pahallı neden yapmıyosunuz diye sormuyorum yanlış anlaşılmasın...

zkntrkkn06(27)

Alt 03-09-2011 #4
cüzzi rakamlarla yapıyorum çünkü bu işi para da para diye yapmıyorum .) sevdiğim için yapıyorum..

zkntrkkn06(27)

Kurumsal Kimlik Çalışmalarınız için FREELANCER... - Türkiye Geneli

Alt 07-09-2011 #5
Kurumsal Kimlik Çalışmalarınız için FREELANCER...

Program/Seviye: CorelDeaW - ileri seviyede
PhotoShop - ileri seviyede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: isteğinize göre portfolyomu yollayabilirim mailinize..

E-posta: *********

Telefon: *********

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2011 #6
cüzzi rakamlarla yapıyorum çünkü bu işi para da para diye yapmıyorum .) sevdiğim için yapıyorum..
Normal şartlarda asla ilanlara karışmıyorum (Kural ihlali yoksa) fakat size bir soru sormak istiyorum:

Bu işi ciddi anlamda geçim kaynağı olan meslektaşlarımın yapılan işler açısından piyasa değerini düşürdüğünüzü düşündüğünüzde hiç mahcubiyet hissetmiyor musunuz?

zkntrkkn06(27)

Alt 07-09-2011 #7
Normal şartlarda asla ilanlara karışmıyorum (Kural ihlali yoksa) fakat size bir soru sormak istiyorum:

Bu işi ciddi anlamda geçim kaynağı olan meslektaşlarımın yapılan işler açısından piyasa değerini düşürdüğünüzü düşündüğünüzde hiç mahcubiyet hissetmiyor musunuz?
kesinlikle haklı olabilirsiniz.. ama birde şu yönden bakın sanal alemde herkes birbirine yardımcı olmak amaçlı tanışıyo ve kaynaşıyo arada grafiker arkadaşlarımızda parasını kazanıyo peki bir logoya 40-45 dakika uğraşıp 150-200 lira paha biçmek sizcede adil mi ? Bana soracak olursanız piyasa değerini gerçekten biraz düşürülmesi lazım ki insanlar bu işi grafikerlere bıraksın.Artık insanlar tasarımlara o kadar para vermek yerine kendi derme çarpma yaptığı bir çalışmayı kullanmayı tercih ediyor.Sonrada insanlara kızıyoruz programı bulan tasarım yapıyo diye..Biraz daha cüzzi rakamlar oynasa piyasada ozaman her grafiker para kazanacak ve herkesin profesyonel logoları olacak insanlar tasarıma para vermekten korkmayacaklar.

Saygılar..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2011 #8
kesinlikle haklı olabilirsiniz.. ama birde şu yönden bakın sanal alemde herkes birbirine yardımcı olmak amaçlı tanışıyo ve kaynaşıyo arada grafiker arkadaşlarımızda parasını kazanıyo peki bir logoya 40-45 dakika uğraşıp 150-200 lira paha biçmek sizcede adil mi ? Bana soracak olursanız piyasa değerini gerçekten biraz düşürülmesi lazım ki insanlar bu işi grafikerlere bıraksın.Artık insanlar tasarımlara o kadar para vermek yerine kendi derme çarpma yaptığı bir çalışmayı kullanmayı tercih ediyor.Sonrada insanlara kızıyoruz programı bulan tasarım yapıyo diye..Biraz daha cüzzi rakamlar oynasa piyasada ozaman her grafiker para kazanacak ve herkesin profesyonel logoları olacak insanlar tasarıma para vermekten korkmayacaklar.

Saygılar..
Bence sizin daha çok pişmeniz gerekiyor.

Kıssadan hisse:
Adamın biri ressama gider ve güzel bir portresini çizdirmek için ressamın karşısına oturur...

-Evet bitti. Nasıl olmuş?
-Harika... Borcum ne kadar?
- xxxx TL.
-Nee??!! Şu kadarcık süre için bu kadar para sizce olur şey mi! Yarım saatte çizdiniz ve bu parayı benden istiyorsunuz?! Utanmada mı yok sizde!
-Beyfendi... Yarım saat değil. 40 yıl 30 dakika... Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli

Umarım ne demek istediğimi anlar ve yapmış olduğunuz bu hatalı savunmanızdan vaz geçersiniz.

zkntrkkn06(27)

Alt 07-09-2011 #9
tabi ressam ile grafiker anca bu kadar kolay kıyaslanabiliyo anlaşılan ..ortadaki savunma size hatalı gelmiş olabilir illaki bana göre haklı yönleride var..
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-09-2011 #10
Boşuna dememişler "Bekara karı boşamak kolay" diye, yarın öbür gün maddi ihtiyaçlar artınca, hayatındaki insanlar çoğalınca, sorumuluklar artınca, anne baba sponsorluk anlaşması bitince, inşallah yine burada olur konuşuruz bu mevzuyu.

Şimdilik beleş hayatın tadını çıkar...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları