kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli ...

kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli
architect39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

architect39

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar 35 yıldır faliyet gösteren firmamızın kurumsal kimliğini yenilemek ve bir web sitesi yaptırmak istiyoruz yardımcı olabilicek arkadaşların mesajlarını bekliyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli - kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli ya da kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 03-04-2012 #3
********* / eklenmiştir.
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #4
mail atıldı..
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2012 #5
merhaba, mail gönderildi.
abdullahmazlum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullahmazlum

Grafiker / Erzincan

Alt 04-04-2012 #6
mail atılmıştır
bgr5454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bgr5454

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2012 #7
geri donen oldumu ya bu adamdan kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli
pride isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pride

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-04-2012 #8
Bana geri döndü arkadaşta : ) Örnek bir 2 logo çalışması yapıp gönderdik ondan sonra daha geri dönmedi. Acil paraya ihtiyaç var diye vereceği parayıda umursamadım da arkadaşın aklındaki fiyat 500 liraymış. kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli Sonra daha dönmedi. Ne diyelim....
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-04-2012 #9
Bana geri döndü arkadaşta : ) Örnek bir 2 logo çalışması yapıp gönderdik ondan sonra daha geri dönmedi. Acil paraya ihtiyaç var diye vereceği parayıda umursamadım da arkadaşın aklındaki fiyat 500 liraymış. kurumsal kimlik ve web sitesi tasarımı yapacak tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli Sonra daha dönmedi. Ne diyelim....
Sağlık olsun kelimesi en başarılı seçim olabilir.
bgr5454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bgr5454

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2012 #10
aynı seyı banada yaptı..gayri ciddi biri
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları