kurumsal site

Web Tasarımı - kurumsal site ...

kurumsal site
tuliras5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuliras5

Grafiker / Balıkesir

kurumsal site

Alt 05-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ,
öncelikle kimse kusura bakmasın benim istediğim yardım. Bir bilgisayar dükkanında teknıs servıste calısıyorum html in kıyısından kosesınden anlıyorum az bıraz temaları photoshopta slıcetool la siteye döşüyorum ama ne yaptıysam olmuyo bır turlu oturtamıyorum bı yanı olsa dıger yanı olmuyo yeşil bi logosu var :S hatta w*w*w.caspersedef.com.tr adres burada sıte cok kotu bende cok tatlı bı kurumsal sıte yapmak ıstıyorum bırılerı bana yardım ede bılırmı :S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iskendersacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iskendersacli

Webmaster / Uşak

Alt 06-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi güzel tamam yardım edelim de,
buna en başından başlamak biraz zor, sen hata nerede çıkıyorsa onu anlat detaylı olarak biz de o hatayı nasıl düzeltebilirsin onu söyleyelim. biraz uğraş düzeltemezsen beraber bakarız belki ( ben buralarda olursam )
Bu mesajdan alıntı yap

tuliras5

Grafiker / Balıkesir

Alt 06-09-2011 #3
tmm kurumsal site logo yeşil yeşilden yola cıkıyorum yeşil gri bi teme tutturmaya ugrasıyorum beceremıyorum bısıler cızerek yapmak ıstıyorum sanırım cızımden sorun oluyo onu yapamıyoru galıba :S
Bu mesajdan alıntı yap
iskendersacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iskendersacli

Webmaster / Uşak

Alt 07-09-2011 #4
tasarımınızı yaptınız mı yoksa şu an yeni mi yapıyorsunuz ? eğer tasarım bitti ise buraya koyabilirmisiniz bi görelim.
Bu mesajdan alıntı yap

tuliras5

Grafiker / Balıkesir

Alt 07-09-2011 #5
yapmaya calısıyorum koyucam arkadaslar kurumsal site :S
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 07-09-2011 #6
derdiniz, probleminiz nedir anlamak mümkün değil şu şartlarda. logoda mı problem, genel tasarımda mı, kodlamada mı, nerede??
benim kısaca anladığım, site yapmak istiyorsunuz, nasıl yapılacağını bilmediğiniz için yapamıyorsunuz.
bu durumda çözüm zor değil;

a)Bir webmastera işi havale edip, parasını verip yaptırırsın.
b)Oturup nasıl yapılacağını öğrenirsin.
Bu mesajdan alıntı yap