Kurumsal Site Tasarımı..!!

Deneme Çalışmalar - Kurumsal Site Tasarımı..!! ...

webariza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webariza

Webmaster / İstanbul

Alt 17-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar siteyi uzun zamandır takip ediyorum fakat hiç konu açmamıştım.Web sitemi yeniliyordum, bi paylaşım dedim yorumlarınızı bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok sade olmuş en azından birkaç içerik ekleyebilirdin ama renklerden bahsediyorsan bu bir güvenlik sitesi olabilir tabi onun için kodları iyi yazman gerekir
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2009 #3
bune kardesım kartvizite menu koyup vermıssın sankı ve çok sadece tek renk kullanmıssın hiç görünür bişey yok logoda matbaa adını okumasam ne greenpeace'n sitesi zannederım.. o çarpılar nedır anlamadım çok anlamsız olmus onları kaldırmalısın bence.. onlıne destek flnda olmaz iletişime koyarsın hepsınıde kurumsal bı sıte gıbı hiç değil daha çok kendıne sıte yapmaya çalısan amötör bırisi gibi olmus.
Bu mesajdan alıntı yap
webariza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webariza

Webmaster / İstanbul

Alt 17-09-2009 #4
çok sade olmuş en azından birkaç içerik ekleyebilirdin ama renklerden bahsediyorsan bu bir güvenlik sitesi olabilir tabi onun için kodları iyi yazman gerekir
bune kardesım kartvizite menu koyup vermıssın sankı ve çok sadece tek renk kullanmıssın hiç görünür bişey yok logoda matbaa adını okumasam ne greenpeace'n sitesi zannederım.. o çarpılar nedır anlamadım çok anlamsız olmus onları kaldırmalısın bence.. onlıne destek flnda olmaz iletişime koyarsın hepsınıde kurumsal bı sıte gıbı hiç değil daha çok kendıne sıte yapmaya çalısan amötör bırisi gibi olmus.
Haklısınız galiba ama zaten yarım saat bile uğraşmadım öylesine can sıkıntısı ile yapılmış bir tasarım...
Emek olmadan hiç bir şey olmaz!!
Bu mesajdan alıntı yap