Kurumsal Sunum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kurumsal Sunum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu firma için AutoCAD çizimlerini alıyorum gerekli düzeltmeleri ve gerekirse yeni çizimleri yapıyorum.. Sonda 3DS MAx ile modellemelerini yapıp her ürün için renderlar alıp PNG olarak atıyorum.... ...

Kurumsal Sunum
bynakkas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Kurumsal Sunum

Alt 24-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Sunum
Kurumsal Sunum
Kurumsal Sunum

Arkadaşlar bu firma için AutoCAD çizimlerini alıyorum gerekli düzeltmeleri ve gerekirse yeni çizimleri yapıyorum.. Sonda 3DS MAx ile modellemelerini yapıp her ürün için renderlar alıp PNG olarak atıyorum.... Sonra 3DS Max te bir bina projelendirip bu ürünleri üzerlerine giydirip tekrar render alıyorum.. Sonra Kurumsal Kimlik çalışmaları ve diğer görselleri tasarlıyorum. Ve en hepsinini Yani Tüm kurumsalları ve AutoCAD ve Max çizimlerini kendilerine sunuyorum.

Peki böyle bir çalışma için ücretlendirme nedir sizce .... Fikir edinmek açısından soruyorum ... Yani nasıl fiyatlandırılır bu tip işler ....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 24-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fiyat için bişey diyememde yuvanıza değer katar yazısına takıldım slogan logodan ayrı kullanılmamalı diye düşünüyorum hem çok ayrık hemde gerektiğinden büyük. bide cd nin üzerine tanıtım cd sii yazmak bek hoş değil ..
Bu mesajdan alıntı yap

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-11-2009 #3
İletişim Bilgileri Bilerek yanlış yazılmıştır ...
Bu mesajdan alıntı yap

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-11-2009 #4
Slogan Logodan ayrı derken ?
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-11-2009 #5
Çok sevdiğim bir font olan "Albertus" u kullanmışsınız sanırım. Benim hoşuma gitti çalışmanız. Sadece logoda bulunan karolardan en arkadaki sanki biraz kaymış gibi. Veya bilerek öyle yaptınız, bilmiyorum...Simetri arıyor göz böyle durumlarda Kurumsal Sunum İyi çalışmalar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-11-2009 #6
Çok sevdiğim bir font olan "Albertus" u kullanmışsınız sanırım. Benim hoşuma gitti çalışmanız. Sadece logoda bulunan karolardan en arkadaki sanki biraz kaymış gibi. Veya bilerek öyle yaptınız, bilmiyorum...Simetri arıyor göz böyle durumlarda Kurumsal Sunum İyi çalışmalar diliyorum...
Teşekkür ederim Bilerek karoyu biraz kaydırdım.... Çokta simetrik ve standart bi görüntü olmasın istedim ... Zevkler farklıdır tabiii ... yorum için tekrar teşekkür ederim ..
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 25-11-2009 #7
Mavi ve Beyaz kombinasyonu, hoş duruyor, güzel bir çalışma , Tebrik ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-11-2009 #8
Mavi ve Beyaz kombinasyonu, hoş duruyor, güzel bir çalışma , Tebrik ederim...
Teşekkür ederim ...
Bu mesajdan alıntı yap
ersu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersu

Grafiker / Aksaray

Alt 25-11-2009 #9
fiyat araştırmasını internetten yapabilirsiniz. mesela arama motoruna kurumsal kimlik çalışması yazdığınızda çeşitli ajansların sitesine girip fiyatları görürüsünüz. tabi bu işler şehre göre değişiyor. büyük şehirlerde 1000 tl yi bulur sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap