kurumsal

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kurumsal ...

kurumsal

kurumsal

Alt 10-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hoşuma giden kurumsal çalışmalarımdan biri. müşteri hiç karışmadı sağolsun tasarım bize bırakıldığında fena işler çıkmıyo aslında. paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

kurumsal
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 10-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet sade ve güzel çalışmalar elinize sağlık. Logonun büyüklüğü logotype' e göre orantısız geldi, gereğinden fazla büyük kullanılmış gibi. Renk olarak benim en sevdiğim renk kombinasyonunu kullanmışınız. Bu arada logonun anlatmak istediğini ve de kuru tem. sektörü ile alakasını çözebilmiş değilim. Görsel olarak güzel görünse de kurumu ifade etme konusunda başarılı olduğu konusunda pek emin değilim. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-10-2007 #3
gayet güzel calisma diplomat zarf haricindeki calismalarda logo biraz büyük kullanilmis gibi geldi ozellikle antetli kağitta ama gayet güzel ellerinize saglik
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-10-2007 #4
gayet sade ve güzel çalışmalar elinize sağlık. Logonun büyüklüğü logotype' e göre orantısız geldi, gereğinden fazla büyük kullanılmış gibi. Renk olarak benim en sevdiğim renk kombinasyonunu kullanmışınız. Bu arada logonun anlatmak istediğini ve de kuru tem. sektörü ile alakasını çözebilmiş değilim. Görsel olarak güzel görünse de kurumu ifade etme konusunda başarılı olduğu konusunda pek emin değilim. İyi çalışmalar...
logonun, firmanın "kuru" kısmıyla bi alakası yok zaten haklısın kurumsal)
"temizlik imandan, balerina ciff modunda geliversin" diye düşünüp, balerinanın balerininden esinlendiydim kurumsal)) evet logo, logotype göre büyük, firma isminin biraz ön plana çıkması gerektiğini düşünmüştüm kurumsal yorum için teşekkür, sevdim bu siteyi
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 10-10-2007 #5
öncelikli olarak kuru temizlemeyi anlatmadığına bende katılıyorum ha logo illaki sektörü anlatmak zorunda mı bana göre zorunda bu çalışma bilişim sektörüne yönelik olsaydı sizi kutlayabilirdim ama kurumsalda amaca uygunluk olmadığından çalışma havada kalmış diye düşünüyorum.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-10-2007 #6
öncelikli olarak kuru temizlemeyi anlatmadığına bende katılıyorum ha logo illaki sektörü anlatmak zorunda mı bana göre zorunda bu çalışma bilişim sektörüne yönelik olsaydı sizi kutlayabilirdim ama kurumsalda amaca uygunluk olmadığından çalışma havada kalmış diye düşünüyorum.
yoq havada kalmadı kurumsal)) o dönem çalıştığım ajans işin parasını çatır çatır aldıydı valla kurumsal))
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-10-2007 #7
Bu şekilde kurumsal kimlik çalışması diye açılan bir sürü topic var ve hiç birisine bir yorum yapmıyorum sebebi ise kurumsal kimlik diye hevesle girdiğim topiclerde hüsrana uğruyorum. Kurumsal kimlik sadece bu örnekteki gibi diplomat zarf antetli kağıt ve kartvizit ile bitmiyor. Kurumsal kimlik çalışmasında herşey kapsar. Şirketin vektörel şeklinde logosundan tutun bardak altlığına, bardak altlığından tutun tshirt tasarımlarına kadar herşey vardır...

Evet diplomat zarf ve antetli kağıt ayrıca kartvizit çalışmanız görsel ve hizmeti için amaç verebilir ancak bu şekilde kısıtlanmış çalışmalara ben şahsen kurumsal kimlik çalışması d i y e m i y o r u m !...

Yazdıklarımı lütfen yanlış anlamayınız...

Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-10-2007 #8
tasarım ve renk seçimini beğendim. fakat akılda kalıcılık açısından logo karışık gibi geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2007 #9
Bu şekilde kurumsal kimlik çalışması diye açılan bir sürü topic var ve hiç birisine bir yorum yapmıyorum sebebi ise kurumsal kimlik diye hevesle girdiğim topiclerde hüsrana uğruyorum. Kurumsal kimlik sadece bu örnekteki gibi diplomat zarf antetli kağıt ve kartvizit ile bitmiyor. Kurumsal kimlik çalışmasında herşey kapsar. Şirketin vektörel şeklinde logosundan tutun bardak altlığına, bardak altlığından tutun tshirt tasarımlarına kadar herşey vardır...

Evet diplomat zarf ve antetli kağıt ayrıca kartvizit çalışmanız görsel ve hizmeti için amaç verebilir ancak bu şekilde kısıtlanmış çalışmalara ben şahsen kurumsal kimlik çalışması d i y e m i y o r u m !...

Yazdıklarımı lütfen yanlış anlamayınız...

Saygılarımla..

Evet katılıyorum söylediklerine.Ancak Kurumsal kimlik çalışmaları müşterinin isteğine göre şekilleniyor. Bu durumu paket paket düşünebilirsiniz. Bizim ajansın yaptığı en son çalışmada Otobüs ve Minibüs giydirmelerinden tutunda, Promosyon malzemelerine kadar her görsel tasarlanmıştı. Ama bir iş gelir kurumsal adı altında, arkadaşın yaptığı gibi 5 işten oluşur. Bence renk seçimin çok hoş. Tonlamalarında. Ancak bencede Logo biraz karışık olmuş. Ama kullanılamayacak gibi değil. Benim kendi fikrim ve tarzım logonun ufak kullanılması. Ama çalışman hoş olmuş

Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kurumsal