kurumsalım

Logo Tasarımları - kurumsalım ...

kurumsalım
rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

kurumsalım

Alt 23-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kurumsalım

kurumsalım

kurumsalım

kurumsalım

kurumsalım

notluk

kurumsalım

mause ped

kurumsalım
saatli takvimi

kurumsalım

web sitesi ara yüzünden 1sayfası

kurumsalım

kurumsalım,

hayali bir şirketin adını logosunu ne şirketi olucanı düşünerek yaptığım bir çalışmayı sizinlede paylaşmak istedim işte promosyonlarını web sitesini broşürünü.. Tamamını freehand de çalıştım ve kendim çizdim sdc web ara yüzü photoshopda yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 23-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Böylesine sabır gerektirecek bir çalışmada göstermiş oldugun gayret cok guzel,

Ellerine Sağlık, Başarılar Diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 23-01-2008 #3
Eğer yanlış görmedimse ve antetli, zarf vs zemininde tamamen gri renk kullandıysan bu hiç kullanışlı olmaz. Hem kullanım, hemde faks esnasında yazıları boğar, üstelik tek renk gri çok durgun ve sevimsiz olmuş Diğer çalışmalarda kullandığın maviyi onlardada kullanabilirsin. Birde "Yakamoz Denizcilik" fontu logo için hiç hoş olmamış. Daha değişik ve esettik bir font, yada üzerinde oynayarak özgün bir tipo yapabilirsin. Antetli kağıttaki adres tel puntolarını 7-8 puntoya düşür derim, ve altta toplasan bilgileri daha uygun olur diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
lirikajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lirikajans

Grafiker / Adana

Alt 23-01-2008 #4
gri zemine tasarımlarda ısınamamam zaten burada da ısınamadım. Gri tanımsız bir renk olduğu için herşeyle gider derler ama o kıyafet için geçerlidir belkikurumsalım

ayrıca web sayfası yaparken basılı meteryal gibi yapılmaz, monitörden yansıyacağı içimn daha az renk ve şekil kullanılır yani temiz sayfa denilen bu. Bir de web sayfasının arkasına hareketli ve renkli bir zemin atmışsın üzerine de yazı katmışsın. hareketli zeminlerde yazılar daha zor okunur.

ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-01-2008 #5
arkadaşlarında dediği gibi gri zeminde yazıyı okutamazsın. fax tam bir facia olur. ikincisi yazı karakteriyle punto büyüklüğü. o kadar büyük kullanmışsınki puntoları resmen millete kör muamelesi etmişsin. antetlide ideal olan 8 puntodur. zarftada bu durum aynıdır. ayrıca yakamoz denizcilik firmanın ismi ama yakamozun renklerinden eser yok çalışmada. illa bu renk olacaksa firmanın adı ölülerin şafağı olmalıkurumsalım)
Bu mesajdan alıntı yap
alperbull isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperbull

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #6
elne sağlık gerçekten sabır ve gayret göstermişssin ben hiçyoktan hayali bir şirket için en fazla 20 dkk veririm oda logosu için kurumsalım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kurumsalm

Kapat
Şifremi Unuttum?