Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kuş Yemi Kutusu Tasarımı Şehir: Denizli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Daha önce verdiğimiz ilanda tam olarak verim alamadığımız ve askıya ...

frkn94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frkn94

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 24-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuş Yemi Kutusu Tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Daha önce verdiğimiz ilanda tam olarak verim alamadığımız ve askıya alınan konsept değişimi fikrini tekrar masaya yatırdığımız için tekrardan ilan veriyoruz.

İlk olarak İstediğimiz tasarımı firmamız bünyesinde satılan kuş yemlerinde kullanacağız.İkinci olarakta ürünümüze yeni bir kimlik yeni bir font yeni bir görünüm kazandırmak istiyoruz.

Ürünümüzde tek bir konsept uygulayıp bunu kanaryada muhabbette tavşanda ve papağanda tek bir tasarımı sadece fotoğrafları ve yazıları değiştirerek kullanmaktır.

Biz bu sektörde 30 yıldır aktif bir şekilde bulunan bir firmayız bu tasarımda 30 yılımızda gerçekten severek ve beğenerek rafımıza,müşterimizin rafına koyabileceğimiz bir şey olmasını düşünüyoruz.

Ayrıca bize attığınız e-maillerde daha önceden yaptığınız ürünlerden referanslara yer vermenizi rica ediyoruz.

Kutu da önceliğimiz doğal ve özgün olmasıdır,yani öncelikle tasarımda özgün bir doğa betimlemesi yapılmasıdır,çizim değil.

Şimdiden İlginen tüm arkadaşlara teşekkürler ve işlerinde başarılar.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli - Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli ya da Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli | Kuş Yemi Kutusu Tasarımı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

eboola isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eboola

Grafiker / Ankara

Alt 31-10-2011 #3
bu işe talibim. ********* msn değil, e-posta adresidir.
kedinekso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kedinekso

Grafiker / Ankara

Alt 04-11-2011 #4
Vermiş olduğunuz mail adresine mail attım.
gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 10-11-2011 #5
Vermiş olduğunuz adrese mail attım.
YUSUF B. DEMİREL
kutluhangke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutluhangke

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #6
Line Ajans
(REKLAM - DAĞITIM - ORGANİZASYON )

PİRİ MEHMET PAŞA MAH. HÜSEYİN TUFAN SOK. N0:6 D:5 Silivri - İst.
0 212 729 05 96 - *********