Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Genel Pc Bilgisi Office Programları (word) Az seviyede Photoshop Not: Kuşadasında ikametgah Edenler tercih edilecektir ...

baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 04-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman

Program/Seviye: Genel Pc Bilgisi
Office Programları (word)
Az seviyede Photoshop

Not: Kuşadasında ikametgah Edenler tercih edilecektir onun dışında iletişime geçmeyiniz lütfen.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ofis İşlerinde yardımcı olabilecek (Ofis Temizliği - Çay,Meşrubat Servisi v.b)

Boş Zamanlarda Gazeteye Yazı Yazacak

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli - Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli ya da Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli | Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

goldsmiley isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goldsmiley

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2011 #3
şaka gibi ilan bu ya
brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-08-2011 #4
ve bu ilan grafikerlerde yayın görüyor. tebrikler.
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-08-2011 #5
lahmacun ve pide de atması beklenmezse iyi Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2011 #6
şaka gibi bir ilan
Tuncaytt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tuncaytt

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #7
Bu nasıl bir iş ilanı çay temizlik photoshop gazeteye yazı mülakata gidince başka ne olacak acaba
rohandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rohandra

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #8
ee çay meşrubat servisi ofis işlerine yardım tamam boş zamanlarında da gazeteye yazı yazacak... e bu şirkette yemek yenmiyomu... yazıdan arta kalan zamanlarında da şirket personeli için öğlen yemeklerini de yapsın...yemeği dışardanmı yicekler..Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli))
baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 01-09-2011 #9
arkadaşlar olay benlik değil patronun yazısı Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli bende çok karşı çıktım ama türkiyedeki ajans mantığı bu birini alıp gazete yaptırıp boş zamanlarda tuvalet temizletmek trajikomik bı olay ama durum bu zaten bende işi bıraktım ...Kuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye GeneliKuşadası Reklam Studyosunda ve Yerel Gazeteye Eleman - Türkiye Geneli