Kuşçular Mobilya logo

Logo Tasarımları - Kuşçular Mobilya logo Sponsorlu Bağlantılar Halı-mobilya-beyaz esya satan bir firmaya yaptıgım logo çalışmam Gereksiz açıklama (kırmızı logoda A harfini halıya benzetmeye calıstım bence oldu)...

Kuşçular Mobilya logo
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Kuşçular Mobilya logo

Alt 23-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Halı-mobilya-beyaz esya satan bir firmaya yaptıgım logo çalışmam Kuşçular Mobilya logo
Gereksiz açıklama (kırmızı logoda A harfini halıya benzetmeye calıstım bence oldu)

Kuşçular Mobilya logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ivan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ivan

Matbaacı / Edirne

Alt 23-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üstad sade olmuş benim görüşürüm bu biraz daha üzerinde çalışıp yapabilirsin buna inanıyorum yorumum biraz ağır olmuş olabilir ama yinede eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
freediz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freediz

Grafiker / Bursa

Alt 23-09-2009 #3
1. alternatifi beğendim. Renk ve karakter oturmuş. Yinede üstünde çalışılabilinir. Kuşçular Mobilya logo emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 23-09-2009 #4
Üstad sade olmuş benim görüşürüm bu biraz daha üzerinde çalışıp yapabilirsin buna inanıyorum yorumum biraz ağır olmuş olabilir ama yinede eline sağlık
1. alternatifi beğendim. Renk ve karakter oturmuş. Yinede üstünde çalışılabilinir. emeğine sağlık...
Teşekkür ederim yorumlarınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #5
İlk çalışma güzel fakat kuş görselleri biraz daha estetik durabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 23-09-2009 #6
ya açıkcası hani müşteriye bişeler yapmak istersiniz ama müşteri geri kafalıdır ya işte bu ole bi an dı.Çok uyuz ve saçma işler isteyen biri ondan bu logoyada pek önem vermedim veremedim.
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 23-09-2009 #7
eline sağlık. kırmızı çalışmada Ş harfi istemeden de olsa sanki bir kuş silüeti gibi olmuş. kafası sağa dönük, kuyruğu solda, ayakları ise Ş harfinin çengelinden oluşan bir kuş gibi. bunun üzerinde biraz daha oynayıp onu bir kuş motifine dönüştürebilirseniz eminim güzel bir çalışma olacaktır. a harfinin halıya benzemesi çok da belli değil. ayrıca 3 kategoride ürün satan bir firma için sadece bunlardan bir tanesini logoda kullanmaktansa hiç kullanmamak daha iyi olur.

iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap