kusura bakmayın ama abilerim acilen bir resim düzenletmem gerekiyor

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - kusura bakmayın ama abilerim acilen bir resim düzenletmem gerekiyor ...

ismail46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismail46

Grafiker / Kahramanmaraş

Dosya15

Alt 25-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

5 dk ayırıp bir resim düzenliyebilirmisiniz abi yardımcı olana şimdiden teşeküürler
konu biizim ufaklıkların hatıra olsun diye aynı resimde hepsini bir olmasını istiyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erhan5050 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan5050

Hiç Biri / Nevşehir

Alt 29-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birden fazla resimleri birleştirebiliyorum ama resimler aynı kalıtede olursa montaj olduğu kesinlikle belli olmuyor resim kalitesi bir çok net diğeri mat bir diğeri daha değişik bir şekildeyse iş zorlaşıyor ama bundada hatalar en aza iniyor
yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2010 #3
5 dk ayırıp bir resim düzenliyebilirmisiniz abi yardımcı olana şimdiden teşeküürler
konu biizim ufaklıkların hatıra olsun diye aynı resimde hepsini bir olmasını istiyoruz
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.

Birden fazla resimleri birleştirebiliyorum ama resimler aynı kalıtede olursa montaj olduğu kesinlikle belli olmuyor resim kalitesi bir çok net diğeri mat bir diğeri daha değişik bir şekildeyse iş zorlaşıyor ama bundada hatalar en aza iniyor
yardımcı olabilirim
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
ismail46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismail46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 09-02-2010 #4
erhan abi sağol teşekkür ederim resimleri yaptım kendim amatörce iyi birşeyler oldu sağol
Bu mesajdan alıntı yap