Kusura bakmayın, fazla acemice :)

Afiş Tasarımı - Kusura bakmayın, fazla acemice :) ...

ayshenx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayshenx

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Barış Akarsu hayranı olarak onun anısına yapılacak olan festival için hobi olarak bir afiş hazırladım, afiş hazırlamak için bilinmesi gereken hiç bir konuda eğitim almadım tamamen el yordamı ve göz zevki ile hareket ediyorum, iyi olmam için acımasız eleştirlerinizi bekliyorum... Kusura bakmayın, fazla acemice :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 01-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kitap kapağını andırdı Kusura bakmayın, fazla acemice :)
Bu mesajdan alıntı yap
kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2008 #3
çok sıfır çalışmışsın bence. valla ben zamanında baskıcısından bıçakçısına kadar az azar işitmedim... barış akarsu yazısını az içeri al sen al Kusura bakmayın, fazla acemice :)
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 01-06-2008 #4
barış akarsu yazsını çerçevenin içine alıp, fontun içine gömdüğün dönerli şeyleri kaldırıp, rengini de düz siyah ya da sarı tonları iyi olurdu haniKusura bakmayın, fazla acemice :)

eline sağlık!
Bu mesajdan alıntı yap
caanvar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caanvar

Eğitimci / Ankara

Alt 01-06-2008 #5
hep düşünmüşümdür ve mantıklı bir cevap bulamaşımdır nasıl olur birinci geleneksel,
yani bu 1. nereden geliyor da geleneksel oluyor. öncesi olmayan şey nasıl geleneksel olur,
bu konu sadece burada yazılmış değil biçok yerde 1. 2. ve 3. geleneksel sözcükler kullanılmakta,
kanımca bir olayın gelenek olabilmesi bir asır veya orada yaşayan bir ortalama insan hayatının geçmesi gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
taurusclk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taurusclk

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2008 #6
acımasız eleştirilerinizi bekliyoruz demissiniz ama bence oyle acımasızlık yapılacak bi çalışma değil bence sorunlar var düzeltilerek güzel bi calışma cıkarabilirsin emeğine sağlık düsünce güzel tasarım yok deyim size zaten tecrübeli arkadaşlar eksiklerinizi size bildireceklerdir
Bu mesajdan alıntı yap

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2008 #7
bu insanlara da yaranılmaz ama he... "2. geleneksel" dense bu sefer 1.si ne zaman oldu derler. üzümü ye bağını sorma boşver Kusura bakmayın, fazla acemice :)
Bu mesajdan alıntı yap

ayshenx

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2008 #8
Benimle paylaştığınız yapıcı eleştiriler için çok teşekkürler, her birinden faydalanacağım elbette, çok çabuk yanıt verdiğiniz için de ayrıca çok teşekkürler...

Bu arada taurusclk yüreklendirdiğin için çok teşekküler,sorunlar nedir yazarsan da çok sevinirim.

caanvar, bu bir anma etkinliği olduğu için bunun sürekliliği, devamlı olması konusunda bir temenniyi, bir dileği vurgulamak adına seçilmiş bir kelime geleneksel kelimesi...
Bu mesajdan alıntı yap

ayshenx

Hiç Biri / İstanbul

Bu da 2. çalışmam...

Alt 01-06-2008 #9

afişteki yazılar konusunda bende terddütteyim çok güzel olmadılar, bu da benden özeleştiri... diğer eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum...şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2008 #10
1.si daha mı iyi gibiydi ne
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acemice, bakmayın, çalışmam, fazla, kusura