Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kütahya 3ds max Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: 3dsmax,autocad,vue,photoshop,sketchup vs. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Örnek işler sadece görüşmse sırasında verilecektir.Kütahya'da %90 pazara sahip söve firmaları ile sürekli ...

faberge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faberge

Hiç Biri / Kütahya

Alt 06-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kütahya 3ds max

Program/Seviye: 3dsmax,autocad,vue,photoshop,sketchup vs.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Örnek işler sadece görüşmse sırasında verilecektir.Kütahya'da %90 pazara sahip söve firmaları ile sürekli freelance çalışmaktayım.

İşle ilgili açıklama: Dış cephe kaplamaları, iç mekan tasarımları,mimari modelleme,animasyon 3d hemen hemen her türlü işler alınır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli - Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli ya da Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli | Kütahya 3ds max - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2011 #3
Referans çalışmalarını ve freelance çalışma şartlarınızla ilgili mailinizi bekliyorum.