kütahya da ikamet eden grafik tasarımcılar aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - kütahya da ikamet eden grafik tasarımcılar aranıyor ...

hayat_reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayat_reklam

Grafiker / Kütahya

Alt 27-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kütahya merkezde ikamet eden 4 yıllık grafik tasarım bölümü mezunu grafik tasarımcılar aranıyor kullandığımız programlar corel photoshop ıllustratoır ilgilenenler için ********* veya gsm : ********* aramları rica olunur
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları kütahya da ikamet eden grafik tasarımcılar aranıyor veya kütahya da ikamet eden grafik tasarımcılar aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..