kutlu matbaa hakkında

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - kutlu matbaa hakkında Sponsorlu Bağlantılar merhabalar 4 günde magnet diye reklam yapıyorlar yalan 10 gün oldu gelmedi ayıp yazık her zaman böyle kutlu matbaa yüzünden çok müşteri kaybettim çok kutlu matbaa serap kutlu ...

kutlu matbaa hakkında
vadox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vadox

Sanat Yn. / Amasya

kutlu matbaa hakkında

Alt 13-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar 4 günde magnet diye reklam yapıyorlar yalan 10 gün oldu gelmedi ayıp yazık her zaman böyle kutlu matbaa yüzünden çok müşteri kaybettim çok kutlu matbaa serap kutlu abdullah kutlu arkadaşlar allah aşkına kutlu matbaaya inanmayın sakın oyuna gelmeyin işler çıkmıyor paralarda geri gelmiyor asla ama asla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

penthegram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

penthegram

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

usta

Alt 19-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
usta geçen hafta cuma kardeşim fiyatlara süreye aldırıp siparişler vermiş çok büyük meblalar değil ama şu adamların cep numarası varsa hayrınıza bir verin yoksa yakıcam ben orayı bütün müşterilerime rezil oldum yaaa!!!
Bu mesajdan alıntı yap
tanfereren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanfereren

Matbaacı / İstanbul

Alt 20-08-2011 #3
Arkadaşım belli ki bilinçli olarak bu firmayı ve bu insanları karalamak için uydurma bir isimle yazmışsın. Amasya'dan yazıyorsun ve sanat yönetmenisin öyle mi ? Amasya'da sinema sektörü baya ilerledi galiba ama bizim haberimiz yok! Senin yaptığın ayıp, yazık sana, üşenmemişsin uydurma isimlerle yazmışsın. Kutlu ile ben yıllardır çalışıyorum. Magneti de 4 günde alıyorum. Yalanı bile doğru yazamamışsın. Sen işi de bilmiyorsun belli, ağustostayız, mübarek ramazan ayı, sıcaklar dersen öyle, piyasanın en durgun zamanı, 10 günde magnet alsan dahi normaldir bu dönemde. İşi bilen arkadaşlar beni anladı, sen kafanı yorma. Dürüst insanlar için Kutlu bu piyasada bir numara...
Bu mesajdan alıntı yap
canvatan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canvatan

Matbaacı / Adana

Alt 06-09-2011 #4
10 gün de gelmişse iyi birde bu sitede reklam veren bir "ORGANİZE MATBAA" onu deneyin 1 ayda alırsanız şükür dersiniz kutlu matbaa hakkında kutlu matbaa hakkında kutlu matbaa hakkında
Bu mesajdan alıntı yap