KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul

İş Arayan İlanları - KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul ...

dagci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dagci

Grafiker / İzmir

Alt 22-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Illustrator : Çok İyi
Adobe PhotoShop : Çok İyi
CorlDraw : İyi
FreeHand : Orta
AutoCAD : Az
WYSIWYG Web Builder 7 : Çok iyi

İş deneyimi ve içeriği: İzmir'de Mac ve PC'de 20 yıllık Matbaa bünyesinde Kutu Ambalaj Fabrikalarında Film-Montaj-Reprodüksiuon veGrafik Tasarım Bölümü Sorumlusu olarak çalıştım (Mopak Kağıt Fabrikası, Egepak Ambalaj, Barem Ambalaj, Metropak Ambalaj).
Ayrıca Webmasterliğini yaptığım 8 adet web sitelerim var.
Yıldız Teknik Üniversitesi - Makina Mühendisliği mezunuyum.
Ortanın biraz üstünde İngilizce ve biraz Arapça bilirim.
2 yıl önce emekli oldum ama aynı işyerinde çalışmaya devam ettim.
Şu an İstanbul / 4.Levent Sanayi Mahallesi'inde ikamet ediorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İkamet ettiğim yerden işyerine veya servisine tek vasıta ile ulaşabileceğim bir ambalaj fabrikasında veya matbaada çalışmak isterim

E-posta:

Telefon: 0537 979 51 39
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul - KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul ya da KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul | KUTU AMBALAJ KONUSUNDA UZMAN GRAFİK TASARIMCI - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik tasarımcı istanbul