Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli ...

junioryay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

junioryay

Grafiker / Ankara

Alt 12-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADAŞLAR İŞ ANLAŞMASI YAPILMIŞ VE ÖDEMESİ YAPILARAK TESLİM ALINMIŞTIR. ergun erdem beyin harika tasarımları için teşekkür ederim.
Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Üretimini yaptığımız ürünlerin teneke kutu ambalajını yaptırmak istiyorum. İlgilenen arkadaşların pm atmasını rica ederim. Not: Sitede yaşadıklarımdan dolayı peşinat falan yok. İşi bitirir küçük örnek sunarsınız ondan sonra ödeme yapılır. Bu şartları kabul edenler pm atsın.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliKutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliKutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliKutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Alt 13-06-2016 #3
=) "Peşinat falan yok."

O zaman; "Tasarım falan yok."
Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2016 #4
Smyrnamed doğru söylemişsin.Kutu ambalaj tasarımı yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli))
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-06-2016 #5
Daha önce yaşadığınız kötü tecrübe adına üzüldüm ama bu durum size tüm tasarımcılara potansiyel sorun oluşturacak gözüyle bakma hakkını vermez.

Biz tasarımcılar da iş ahlakı "olmayan" kişilerle sorun yaşıyoruz, biz de bu olumsuz tecrübeler ışığında hareket etmeye karar versek emin olun zararlı olan sizler olursunuz.

Size tavsiyem seçim yaparken ilk kriteriniz tasarımcının talep ettiği ücret olmasın, hatta çalışmaları da. İlk kriter eğitimi ve sizinle konuşması olsun.

Kişinin, kendine ve mesleğine olan saygısını biraz hayat tecrübeniz var ise kendini ifade etme şeklinden ve size hitap şeklinden rahatça gözlemleyebilirsiniz.

Hatta mümkün ise yüz yüze görüşmek isteyin.

Ben tüm müşterime daima yüz yüze görüşmeyi teklif ederim önce; hem kendini doğru ifade etmek adına hem de bu tip kuşkuları silmek için bir kahve içmek inanın çok faydalı olmaktadır.

Freelance çalışma şeklinde "sen bi yap biz bir görelim" şeklinde bir çalışma biçimi yoktur. Dünyada karşılıklı güven esastır. Bir taraf bir tarafa muhtaç anlayışı yoktur. Değerlendirme iki taraflı yapılır, doğrusu da budur.
Yaşadığınız kötü tecrübe bu gerçeği değiştirmez ne yazık ki.

Tasarımcının emeği herşeyden önce fikridir. Siz fikri demo olarak da görseniz bunu alıp kopyalatma şansınız var. Kötü tecrübelere dayanarak "siz de bunu yaparsınız" demiyorum, ama bu belirsizliğinizi gidermek için öncelikle tasarımcının "kalitesini" önceden tespit etmeniz gerekmektedir.

Umarım kaliteli bir kişi ile çalışma şansınız olur, kolay gelsin.
yasemiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemiii

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 15-06-2016 #6
Hayırlı akşmalar, ben yasemin lise son sınıf grafik tasarım öğrencisiyim, bursa da yaşıyorum ve işinizde de talibim. Corel draw, photoshop çok az da ılıstrator biliyorum. Şartlarınızı da kabul ediyorum. Bana ulaşmak isterseniz ********* adresinden bana mail atmanız yeterli. Size o zaman örenk çalışmalarımı gösterebilirim.
junioryay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

junioryay

Grafiker / Ankara

Alt 18-07-2016 #7
ARKADAŞLAR İŞ ANLAŞMASI YAPILMIŞ VE ÖDEMESİ YAPILARAK TESLİM ALINMIŞTIR. ergun erdem beyin harika tasarımları için teşekkür ederim.