Kutu Harf Nasıl Yapılır

Deneme Çalışmalar - Kutu Harf Nasıl Yapılır Sponsorlu Bağlantılar ALÜMİNYUM KUTU HARF NASIL YAPILIR Bilmelisin ki çok sayıda kutu harf imalatı yapılmaktadır. Ama çoğu nun imalatı ve montajı çok zahmetlidir. Çoğu kısa sürede ilk günkü güzelliğini kaybeder. ...

Kutu Harf Nasıl Yapılır
REZOO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

REZOO

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 28-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ALÜMİNYUM KUTU HARF NASIL YAPILIR
Bilmelisin ki çok sayıda kutu harf imalatı yapılmaktadır. Ama çoğu nun imalatı ve montajı çok zahmetlidir. Çoğu kısa sürede ilk günkü güzelliğini kaybeder. Benim sana öğreteceğim kutu harf yapımı ve montajı çok kolaydır. Görünüşü herkesi mest eder. Bu e-kitabı yazdığım için bana çok teşekkür edeceksin.

ben kutu harf nasıl yapılır diye eğitici bir kitap yazdım ve türkiyede ilk defa bu e-kitabı ben hazıladım. ben 3 yıldır kendi işyerimde paslanmaz yerine alüminyumdan kutu harf yapıyorum işçilik çok basit ve 1.kalite bir iş çıkıyor ortaya maalesef türkiyede tabelacılar birbirine bu konularda destek olmuyor yani kimse kjimseye birşey öğretmiyor. ama ben bu işi yapmak isteyen herkese vidiolu ve resimli olarak öğretmeye karar verdim ilgilenen arkadaşlar buraya yazsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 28-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bağlantı adresi vermek yerine burada paylaşmanız forum kuralları adına daha iyi olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 29-11-2010 #3
böylesine önemli bir konunun bu şekilde başlaması ve bitmesi ne acı. Arkadaş form kurallarına uygun şekilde paylaşımını yenilerse bizde teşekkürlerle emeğini hiçe çıkarmazdık...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-11-2010 #4
bilgi paylaştıkça artan hazinedir felsefesiyle konuyla ilgilendiğimi belirtmek isterim, emeğine sağlık kardeşim !
Bu mesajdan alıntı yap
REZOO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

REZOO

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #5
saol kardeşim şu an çalışmalarım devam etmektdir
Bu mesajdan alıntı yap
geceyuruyen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geceyuruyen35

Grafiker / İzmir

Alt 30-11-2010 #6
Valla tebrik ederim üstadım, görmek isterdim bu çalışmanızı.
Bu mesajdan alıntı yap
ledprof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ledprof

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2010 #7
kutu harf konusundaki çalışmanızı bende paylaşmak isterim bu işte çok yeniyim ve her türlü bilgiye açığım şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Dark Water isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dark Water

Matbaacı / İstanbul

Alt 17-12-2010 #8
merak ettiğim bir konuyu ele almışsınız.teşekkür ediyorum kendi adıma.
Bu mesajdan alıntı yap
medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 17-12-2010 #9
Taşınmış falan olmasın makalen.
Bu mesajdan alıntı yap
aspendos3131 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspendos3131

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Alt 18-12-2010 #10
Çalışmanızı bende gerçekten merak ettim ve söylemeliyimki tabelacılar hic ama hiç bilgilerini paylaşmıyor.Ha söz konusu para olabilir ama sonuçta diğer kişilerde bunu bir yerlerden öğrenicekler sonuçta insanlar birbirine küs durumdalar.Ya inanırmısınız geçenlerde hocam bir taktik buldu kabartma harflerle ilgili tabela tasarımı.O anda orda bulunan bir kişi tabelacı ve bunu görür hemen çalar,hocamla okul çıkısı çalısmak için kaldık bide ne görelim o adam al benim hocamın tekniğini kullansın.Hocam gitti buna ''bu bana ait bir yapıt tekniğidir bunu kullanmak için benden izin aldınmı der'' adamda''hayır'' demesiylen hocam ''bale çaldın,diğer herkesin bilmesi gerek der '' ama adamda paragöz gerisi biraz değisik anlatmasam en iyisi ama o tabelacı hala kullanmakta ve o şeyi paylasmamakta gidip hocam kapı kapı tabelacı arıyo anlatıo işe bakın ya Kutu Harf Nasıl Yapılır İşte bu devirde insanlıkmış,paylaşmakmış diğe bişi kalmadı |
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alüminyum kutu harf, kutu harf nasıl yapılır, paslanmaz harf