kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli ...

loneeliness isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loneeliness

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni ürünümüz için öncelikli kutu tasarımı, ürün etiketi ve kartvizit tasarımı için tasarımcı aramaktayız.

kutu tasamırı yapmıs arkadaslar tasarımlarınızı ve oncelikle kutu tasarımı için istediğiniz ucretle birlikte email atın lutfen.

Tasarım ve tekliflerinizi bekliyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli - kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli ya da kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli | kutu, kartvizit, broşur, etiket tasarımı için teklif ACIL. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

xprens123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xprens123

Webmaster / Ankara

Alt 11-04-2011 #3
ilanınız ile ilgileniyorum. mail attım *********
sertand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertand

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2011 #4
www.sertandirek.com

İyi Çalışmalar