Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Ambalaj Tasarımı - Kutu Kola / Creedwar karpuzlu ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 16-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Creedwar Anonim Şirketi olarak bayram öncesi ''Creedwar Cola / Karpuzlu'' ürün çeşidimizle(!) merdiven altı imalatlarımıza başlamış bulunmaktayız.

Soğuk veya sıcak içmenizde elbetteki sakınca vardırKutu Kola / Creedwar karpuzlu Deneme yanılma yoluyla bir tat yakaladım sonunda...

Afiyet olsun.

Photoshop 30 dk.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Genel görünüş güzel. Damlalar mavi zemin üzerinde damla gibi dururken diğer renkler üzerinde aynı etkiyi yakalayamamışsınız sanırım biraz aceleye getirilmiş ...
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 17-08-2012 #3
Creedwar markasını daha önce çıkarman lazım ! Hele ki piyasaya yeni girmiş bir marka için bu durum daha önemli olmalı ! Ayrıca müşteri ne içecekse ona benzer bir renk ister, bu renk ile ahududu şerbetimi satacaksın ?? Ayrıca damlalar yerine karpuz çekirdekleri neden aklına gelmedi bir türlü çözemedim ! Benim gibi sağlam bir "renklam" danışmanı alman lazım yanına Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 17-08-2012 #4
--- :rofl: ---
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2012 #5
Genel görünüş güzel. Damlalar mavi zemin üzerinde damla gibi dururken diğer renkler üzerinde aynı etkiyi yakalayamamışsınız sanırım biraz aceleye getirilmiş ...
Aceleye geldiği doğruKutu Kola / Creedwar karpuzlu

* Marka tescil 20 saniye,

* ürün grubunu oluşturma 3 saniye,

* Logo (fon arama) 5 dakika,

* Ambalaj tasarımı 20-25 dakika Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Renk konusunda sanırım haklısın büyük ebatta damlalarda sorun yok aslında ama her türlü kullanımı ve ebadı düşünmek lazımdı. Atlamışım..Dikkat ve detay için teşekkürler Kutu Kola / Creedwar karpuzlu Eee alıyormusun yolluyayım mı 2 kasa Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Creedwar markasını daha önce çıkarman lazım ! Hele ki piyasaya yeni girmiş bir marka için bu durum daha önemli olmalı ! Ayrıca müşteri ne içecekse ona benzer bir renk ister, bu renk ile ahududu şerbetimi satacaksın ?? Ayrıca damlalar yerine karpuz çekirdekleri neden aklına gelmedi bir türlü çözemedim ! Benim gibi sağlam bir "renklam" danışmanı alman lazım yanına Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Müşteri umduğunu değil bulduğunu içsin Kutu Kola / Creedwar karpuzlu Harvırt'ta Karpuzlu kola vardıda bizmi içmedik :P

Damla yerine karpuz çekirdeği harbiden güzel fikirmiş..Düşünemedim (yorgunluktan, yaşlılıktan, tembellikten, sıkıntıdan... ühü ühüüüü..)

Renklam danışmanı olarak aylık 9.9 Tl, 2 tek kısa Winston sigara, 4 bardak çay ile işe başlaman için personel formunu gönderiyorumKutu Kola / Creedwar karpuzlu

--- :rofl: ---
Bencede :P
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2012 #6

Karpuz çekirdeği görseli bulamıyorum iyimi Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-08-2012 #7
Burada çekirdek resmi var sanırım o boyut için işini görür ...
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2012 #8
Hahahaha way bea oltayı iyi sallamışsın creed teee merdiven altlarına kadar gitmiş Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Hadi hayırlısı, kara kedi göndereyim mi Kutu Kola / Creedwar karpuzlu ok ok tıp Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Öncelikle tüketici birliği adına konuşmak gerekirse kavunlu ve çileklide talep ediyoruz litfen Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Sonrasında bu etiketin yada baskının her neyse açık halini göreydik iyiydi Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Gördüğüm kadarıyla mor renk konusunda arkadaşla aynı fikirdeyim ahududu karadut vs tatlarını anımsatıyor..
Damlalar güzel bana kalırsa Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Son olarak marka creed war sa şayet daha belirgin farklı bir renk kullanılmalı, yani ön plana çıkmalı, bu şekilde algıda seçicilikte sorun yaratıyor Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Eline sağlık, olsaydı içerdik soğuk soğuk Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2012 #9
Burada çekirdek resmi var sanırım o boyut için işini görür ...
Yemişsin karpuzu, sonra fotokopisini çekip yolluyorsun Kutu Kola / Creedwar karpuzlu Olmadı, olmadı Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Hahahaha way bea oltayı iyi sallamışsın creed teee merdiven altlarına kadar gitmiş Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Hadi hayırlısı, kara kedi göndereyim mi Kutu Kola / Creedwar karpuzlu ok ok tıp Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Öncelikle tüketici birliği adına konuşmak gerekirse kavunlu ve çileklide talep ediyoruz litfen Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Sonrasında bu etiketin yada baskının her neyse açık halini göreydik iyiydi Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Gördüğüm kadarıyla mor renk konusunda arkadaşla aynı fikirdeyim ahududu karadut vs tatlarını anımsatıyor..
Damlalar güzel bana kalırsa Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Son olarak marka creed war sa şayet daha belirgin farklı bir renk kullanılmalı, yani ön plana çıkmalı, bu şekilde algıda seçicilikte sorun yaratıyor Kutu Kola / Creedwar karpuzlu

Eline sağlık, olsaydı içerdik soğuk soğuk Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Çalışmanın açık halide bundan farksız zaten Kutu Kola / Creedwar karpuzlu Ama eklerim.

Kutu Kola / Creedwar karpuzlu Alternatifleri çoğaltıp piyasayı ele geçiriyorum. Yürüyün merdiven altına..
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 24-08-2012 #10
Üstat bir kasa gönder kapıda öderim,
tadına bakarım beğenmezsem para vermem diyim. Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Marka çıkarırsan, grafikerlerdeki potansiyel müşteri altyapısı yeter sana devam et yoluna Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Bir de içinde alkol olmasın da ramazanda da içek Kutu Kola / Creedwar karpuzlu
Çalışma hoş ama arkadaşların belirttiği gibi renkler uymamış üstat.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları