Kutu ödevine yardımcı olabilecek varsa Lütfen!!! :(

Deneme Çalışmalar - Kutu ödevine yardımcı olabilecek varsa Lütfen!!! :( ...

hawkblack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hawkblack

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 16-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bi arkadaşımın yarına ödevi var ama şu anda kendisi mecburi seyehatte oldugu için yarına bu işi yetiştirmesi gereken benim... ödev peynir yogurt tereyağ kutusu yapmak... logolar hazır var ama bir türlü onları kutuların üstüne nasıl yapıştırıcam bulamadım... yardımcı olursanız çççoookkk çookk seviniim şimdiden teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logolar hazır derken bilgisayar da mı yoksa sticker a filan çıktısını mı aldınız?soruyu tam anlayamadım?
Bu mesajdan alıntı yap
hawkblack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hawkblack

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 16-04-2009 #3
logolar hazır yanı bnde var ama onları kutuların ustune yapıstıramadım... yanı mesela bı yogurt kabı dusun onun ustune amblemı yapıstıramıorum... inş anlatabılmısımdır....
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #4
grafik olarak mı yoksa hazır kutunun üstüne mi yapıştıramadınız grafikse kutunun görüntüsünü eklerseniz daha sağlıklı olur onun dışında bitmiş iş için soruyorsanız yine görsele göre yerleştirmeniz gerekli elinizde görsel yoksa kim nasıl yardımcı olsun Kutu ödevine yardımcı olabilecek varsa Lütfen!!! :(
Bu mesajdan alıntı yap