Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli

Ambalaj Tasarımı - Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli ...

Crackerjack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crackerjack

Grafiker / Kayseri

Dosya19

Alt 21-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba doslar bana acil lokum resimleri lazım internet üzerindekilerinin hiç biri 300dpi degil o yüzden baskıda kullanılmıyor siteye yüklenenlerin hiç biride kutu üzerinde kullanılacak amacla cekilmemiş mümkünse eger elinizde mevcut varsa lokum görseli lazım çookk acil şimdiden herkese teşekkürler...

:worried::sadsmile::sweating::crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba doslar bana acil lokum resimleri lazım internet üzerindekilerinin hiç biri 300dpi degil o yüzden baskıda kullanılmıyor siteye yüklenenlerin hiç biride kutu üzerinde kullanılacak amacla cekilmemiş mümkünse eger elinizde mevcut varsa lokum görseli lazım çookk acil şimdiden herkese teşekkürler...

:worried::sadsmile::sweating::crying:
geçtiğimiz hafta bıurada paylaşılmıştı, formda arama yaparsanız bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Crackerjack

Grafiker / Kayseri

Alt 21-06-2011 #3
Evet hepsine baktım bir çogu tatile giderken yanında fotograf makinesini almış ve orda pozlanmış gibi (resimlerin hiç birşi profesyonel degil) demek istemiştim Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-06-2011 #4
Evet hepsine baktım bir çogu tatile giderken yanında fotograf makinesini almış ve orda pozlanmış gibi (resimlerin hiç birşi profesyonel degil) demek istemiştim Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli
Arşivim de bunları buldum işinize yarar ise yükleyeyim buraya

Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2011 #5
Madem böyle düşünüyor ve profesyonel bir şeyler arıyorsunuz o halde bu işten para kazanan arkadaşların da para kazanması gerektiğini hatırlatır "pamuk eller cebe" diye size bir şeyler ima etmek isterim...

Emin olun ki bir çok profesyonel fotoğrafçı arkadaşım size seve seve yardımcı olacaklardır. Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Crackerjack

Grafiker / Kayseri

Alt 22-06-2011 #6
Teşekkür edrim arkadaşlar. o resimler bende mevcut...

Sayın volkan bey ben bunun böyle oldugunu zaten biliyorum ama bu demek degildirki paylasım olmasın tamam anlarım ama bu kadar da degil Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli

Benim demek istedigim bunu daha önceden yapmış ve karşılıgını vermiş kişilere dedim bu resmi kullandıkdan sonra her kişi aynı planda kullanacak diye bi kural yok bende farklı bir düşüncede kullanabilirim neden bunu paylaşılmasın diye dedim Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli

Biraz uzun ve cok anlam yüklendi ama neyse idare edin.... Kutu tasarımında kullanılacak lokum görseli

Herkese teşekkür ederim kolay gelsin iyi çalışmalar arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
ceylinnaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceylinnaz

Grafiker / Antalya

Alt 10-07-2012 #7
Aradığınız tasarım arşivinde size yardımcı olabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
lokum fotograflari