Kuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Kuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Kartal İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: ...

emrekayack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrekayack(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Kartal İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Web tasarımı alanında eğitim görüyor, ilgili yerlere duyrulur.

Yol, Yemek ve Maaş isteniyor.

E-posta:

Telefon: 0531 373 07 60
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy - İstanbulKuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy - İstanbulKuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy - İstanbulKuzenim için staj yeri arıyorum | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
emrekayack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrekayack(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-05-2013 #3
İlan silinebilir!

Sonuçlanmıstır
Bu mesajdan alıntı yap