"The Lake" afiş denemesi

Afiş Tasarımı - "The Lake" afiş denemesi Sponsorlu Bağlantılar cem yılmazın nasrettin hoca fıkrasından yola çıkarak hazırladığım bir afiş. bu arada ilk sinema afişi çalışmam. eksiklerimi söylerseniz sevinirim...

"The Lake" afiş denemesi
painter99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

painter99

Grafiker / İstanbul

"The Lake" afiş denemesi

Alt 31-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cem yılmazın nasrettin hoca fıkrasından yola çıkarak hazırladığım bir afiş. bu arada ilk sinema afişi çalışmam. eksiklerimi söylerseniz sevinirim "The Lake" afiş denemesi

"The Lake" afiş denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siyah bir arka plan kullanmak yerine renk geçişleri falan yapsaydınız keşke. Bir de siyah üzerine kırmızı yazılar bu haliyle fazla gitmemiş gibi. Üzerinde daha çok çalışılması gerekiyor gib geldi bana. Bir de görsel öğeler çok az kullanılmış, bu durum da afişi çok sıradan gösteriyor onu da belirtiyim.
Bu mesajdan alıntı yap
painter99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

painter99

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2009 #3
yorum ve önerileriniz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-12-2009 #4
resim yok "The Lake" afiş denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
aysukayseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysukayseri

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2009 #5
biraz sıradan geldi bana piyasada bu tarz çlışmalar dolu bence daha orjinl denemler yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap