Lale Home Concept

Logo Tasarımları - Lale Home Concept Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar renkler belirli olmadığından sabit çalıştım renkleri müşterim seçecek sizden ricam müşterime göstermeden önce sizlerin takdirine sunmak. Şimdiden eleştirileriniz & beğeniniz için teşekkürler....

Lale Home Concept
yön reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Lale Home Concept

Alt 06-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar renkler belirli olmadığından sabit çalıştım renkleri müşterim seçecek sizden ricam müşterime göstermeden önce sizlerin takdirine sunmak. Şimdiden eleştirileriniz & beğeniniz için teşekkürler.

Lale Home Concept
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renkleri müşteriniz seçecek diye de bu şekilde sunmayı düşünmüyorsunuz umarım?
5. tasarım geliştirilebilinir
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2009 #3
hemen hepsi birbirine benziyor, kullandığın fontlar çok okunaklı değil... ayrıca ben bu logoda lale kelimesi kadar home concept kelimesinin de önemli olduğunu ve biraz daha belirgin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.. lale figürü güzel ama etkin kullanılmamış... biraz daha düz bir yazı fontuyla yazıp lale figürünü de küçük bir şekilde yazıya fazla bulaştırmadan kullanırsan daha etkili olacağını düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #4
Renkleri müşteriniz seçecek diye de bu şekilde sunmayı düşünmüyorsunuz umarım?
5. tasarım geliştirilebilinir
tabi bu şekilde sunmayacağım renkleri sizlerin eleştirisi için koydum buraya pekte zamanım kalmadı açıkçası zemin kutu harf çalışması yapılacak o yüzden sabit bıraktım renkleri teşekkür ederrim ilginize
Bu mesajdan alıntı yap
grp38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grp38(46)

Grafiker / Kayseri

Alt 06-01-2009 #5
evet çalışmalar birbirine çok benziyor yinede 1. logo üzerinde durulabilir.. emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #6
hemen hepsi birbirine benziyor, kullandığın fontlar çok okunaklı değil... ayrıca ben bu logoda lale kelimesi kadar home concept kelimesinin de önemli olduğunu ve biraz daha belirgin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.. lale figürü güzel ama etkin kullanılmamış... biraz daha düz bir yazı fontuyla yazıp lale figürünü de küçük bir şekilde yazıya fazla bulaştırmadan kullanırsan daha etkili olacağını düşünüyorum
haklısınız logolar birbine benziyor birşey diyemem ama 7 tane logonun içerisinde home concept yazısının daha belirgin olduğu bir kaç tane var birde ben logo hazırladığımı düşünüyorum fontların çok okunaklı olması gerektiğini düşünemedim sanırım logo olduğundan akılda kalıcı birşey olsun diye hazırladım yinede eleştirlerinizi saygıyla karşılıyorum teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2009 #7
3. ve 5. tasarım üzerinde durulabilir ben beğendim.. tarzınızı osmanlı turasını andırdı zaten amaç o gibi Lale Home Concept estetik ve şık duruyor..
Bu mesajdan alıntı yap

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-01-2009 #8
3. ve 5. tasarım üzerinde durulabilir ben beğendim.. tarzınızı osmanlı turasını andırdı zaten amaç o gibi Lale Home Concept estetik ve şık duruyor..
teşekkür ederim yorumunuz için tuğra fikri evet firma sahibi osmanlı sanatına düşkün bir insan ürünlerinden esinlenerek hazırlamaya çalıştım yine teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ma-arafnak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma-arafnak

Öğrenci (Grafik) / Gaziantep

Alt 10-01-2009 #9
1 ve 5 harika olmuş dierleri çok abartılı olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

yön reklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-01-2009 #10
teşekkürler arkadaşım değerli yorum için