Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar

Deneme Çalışmalar - Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 11-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aylık bir dergi için, 4 sayfa Lamborghini efsanesi hakkında genel bilgi ve sonrasında ana konu Lamborghini Reventón'a geçiş bulunmaktadır.

Aynı dergide çıkan başka bir çalışmam daha:
http://www.grafikerler.net/creedwar-...ma-t52456.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başarılı bir çalışma temiz ve amaca uygun
tebrik ederim Ulaş'cım.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 11-09-2009 #3
Selime katılıyorum temiz bir çalışma olmuş.
Renkler hoşuma gitti Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar
Emegine sağlık ulaş...
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 11-09-2009 #4
en alttaki cant resminin olduğu kare dışarı çıkmış gibimi yoksa oylemi
Bu mesajdan alıntı yap
YavuzSahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YavuzSahin

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-09-2009 #5
Evet disari cikmis ama belki dizaynin elementi olarakda bilerek yapmis olabilir arkadas. Bence olmasa daha hoc dururmus yada sayfanin kesiminine kadar uzatilsada fena durmazmis gibi geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 11-09-2009 #6
Ellerine sağlık abi, şık duruyor ancak ben olsam orta alandaki lamborghini görselini vekörel olarak kullanmazdım.Gerçi soldaki ufak kareerde de vektörel kullanmışsın.

-Herk iki tarafta kahverengiden yeşilin mat tonuna geçiş sert gibi mi?
-Paragraf düzen-yapı oranları tam olması gerektiği gibi.,
-Yine Ben olsam logoy daha ön plana çıkarırdım...Sadece logosu bile araçlar kadar karizma çünkü Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar

Daha nice dergilerin tasarımlarını yapman dileğiyle ulaş abi.

Tebrik ediyorum.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 11-09-2009 #7
derginizin genel sitili bu şekildemidir bilemicem, ama bu kadar uzun satırlar okunur gibi değil, sıkar okurunu. Karakter seçimi de daha bu tasarıma uygun olabilirdi bence. Üstteki iki satır bloklanmamış alttakiler bloklu, gözden kaçmış sanırım...

genel olarak güzel görünen bi çalışma, başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-09-2009 #8
Başarılı bir çalışma temiz ve amaca uygun
tebrik ederim Ulaş'cım.
Teşekkür edeerim selimcim. İşlerinin yoğunluğundan kısa yazdığının farkındayım.Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar

Selime katılıyorum temiz bir çalışma olmuş.
Renkler hoşuma gitti Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar
Emegine sağlık ulaş...
Renkler konusunda hala kararsızım miray. Logoyu boğdu gibi geliyor hala. Teşekkür ederim ilgineLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar

en alttaki cant resminin olduğu kare dışarı çıkmış gibimi yoksa oylemi
Yükleme de benimde dikkatimi çeken sonradan düzelltiğim bir detayLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar Teşekkürler ilgine firardaLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar

Evet disari cikmis ama belki dizaynin elementi olarakda bilerek yapmis olabilir arkadas. Bence olmasa daha hoc dururmus yada sayfanin kesiminine kadar uzatilsada fena durmazmis gibi geliyor.
Aslında denemedim değil, farklı modellerin ve farklı motor seçeneklerinin olduğu diğer sayfalarda uygulamalarını yaptım ama yatay işlerde, fotoğrafı kesime yaklaştırma taraftarı değilim genelde..Teşekkürler ilgine Yavuzselim.

Ellerine sağlık abi, şık duruyor ancak ben olsam orta alandaki lamborghini görselini vekörel olarak kullanmazdım.Gerçi soldaki ufak kareerde de vektörel kullanmışsın.
-Herk iki tarafta kahverengiden yeşilin mat tonuna geçiş sert gibi mi?
-Paragraf düzen-yapı oranları tam olması gerektiği gibi.,
-Yine Ben olsam logoy daha ön plana çıkarırdım...Sadece logosu bile araçlar kadar karizma çünkü Lamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar
Daha nice dergilerin tasarımlarını yapman dileğiyle ulaş abi.

Tebrik ediyorum.

Saygılar.
Teknik çizim istediler ama yarı teknik yarı vektörel ve yarı gerçek alaşımdan oluşan tek parça araç için fazla vaktim yoktu. Basit hatlardan oluşan graident geçişlerle bir çizim oldu gittiLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar Bu arada soldakiler sadece fotğraf.Aralarında vektörel yok. Ufak fotolar olduğundan yanıltıcı oluyorsa değiştirmem gerekiyor demektir.
Renkler hakkında hala düşünmekteyim. Haklı olabilirsin. Kanıma girmeLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar
Logo yeterince büyük aslında ama taşırmalı yaparım olmadı. Üzerinde hala çalışıyorum zaten.

Daha nice işleri tüm grafikerler.net üyeleriyle beraber halledicez umarım. Teşekkürler inanım.

derginizin genel sitili bu şekildemidir bilemicem, ama bu kadar uzun satırlar okunur gibi değil, sıkar okurunu. Karakter seçimi de daha bu tasarıma uygun olabilirdi bence. Üstteki iki satır bloklanmamış alttakiler bloklu, gözden kaçmış sanırım...

genel olarak güzel görünen bi çalışma, başarılar.
Dergi benim değil. Sadece bir freelance işi. Yazılar, verilen donelerdeki yazıların kısaltılmış halleri. Bloklamada haklısın. Tekrar gözden geçirmem gerekiyor. Yazılar standart font helvatica. Aslına bakarsan onunda değişmesi gerekebilir. Teşekkürler ilgineLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 11-09-2009 #9

Renkler konusunda hala kararsızım miray. Logoyu boğdu gibi geliyor hala. Teşekkür ederim ilgineLamborghini, dergi içi sayfa çalışması / Creedwar
Bence Logo ile renkler bütünlüğü yakalamış bence karasız olma derim Orjinal duruyor renkler ulaş...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 11-09-2009 #10
hacım iyi hoş ta ebatı ne bunun?

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları