İlan

Forum Duyuruları - İlan Sponsorlu Bağlantılar Genç arkadaşlarım: Ben 45 yaşında eğitim fakültesi resim bölümü, grafik anasanat dalı mezunu bir eğitimciyim ve daha çok bu işin sanatsal yönü uzmanlık alanım ben size müsteri iletişimi ...

İlan
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

İlan

Alt 03-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Genç arkadaşlarım:
Ben 45 yaşında eğitim fakültesi resim bölümü, grafik anasanat dalı mezunu bir
eğitimciyim ve daha çok bu işin sanatsal yönü uzmanlık alanım ben size müsteri iletişimi konusunda ne kadarda bilgi vermeye çalışsamda ajans tecrübesi olan bir grafiker değilim, ne kadar çabalarsam çabalayayım profesyonel bir grafiker kadar yararlı olamayacağım açık. Burdan plazalarında içkilerini yudumlayan grafiker arkadaşlara sesleniyorum içkinizi yudumlarken şu siteyi tıklayında insanların seslerine kulak verin, akademi mezunu bu işin piri üstadlar birazda eğitimcilik yapsanız diyorum. Biraz argo olacak ama kusura bakmayın, bu işin raconu nedir? Burda hevesli genç arkadaşlara lütfen bir zahmet bir kaç satır açıklamada bulunun. işte ilanım aşağıda lütfen cevap verin.

GRAFİKER ARANIYOR:
EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ
OLAN GENÇ GRAFİKER
ADAYLARININ AYDINLANMAYA
ÇALIŞTIĞI BİR SİTEDE
AJANS TECRÜBESİ NEDİR?
MÜSTERİ İLİŞKİLERİ,
VE GRAFİK TASARIM HAKKINDA
BİLGİ VERECEK
PROFESYONEL GRAFİKER ARANIYOR

İSTEKLİLERİN
http://www.grafikerler.net
sitesini tıklamaları ve üye olmaları
gerekmektedir.

ÜCRET:
Bol bol teşekkür ve tebessüm.

Size yetermi bilmem ama bana bol bol yetiyor İlan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 03-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet bütün grafiker arkadaşların destek leri ile türkiyeyi ve türk insanını grafik tasarım konularında insanlara bilgi vererek bir adım daha ileriye ye götürebiliriz. Misyonumuzda buradaki tek amacımızda budur... DURMA TÜRKİYEM İLERİ ! Bilgiler beyinde kaldıkça körelir tekrarı olmayınca unutulunulur...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsxfile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsxfile

Grafiker / Samsun

Alt 07-06-2007 #3
İlginiz için teşekkürler hocam...
Bu mesajdan alıntı yap
designed by ofa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designed by ofa(30)

Bilg. Teknikeri / Samsun

Alt 08-06-2007 #4
Teşekkürler hocam gerçektende önemli bir konu...
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #5
Ne yazık konuya ilgi pek olmamışİlan Ben de 4 yıldır bu işi yapıyorum stajerlerime elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama benim en büyük eksiğim hiç bir ustayla çalışmamış olmam. Genelde düşe kalka üniversiteli stajerlerimden öğrendiklerimle sitelerle araştırmalarımla 'bişey' olabildim. Ben de bir üstadın öğrencisi olmaya can atıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 24-07-2008 #6
çok güzel bir konuya deginmişssiniz profesyonel olduktan sonra insanların cektikleri zorluklaır unnutup bu yolsa ilerlemek istreyen insanlara yardımcı olmamaları kötü..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-07-2008 #7
evet bnde bu konuda bişeyler demek istedim.piyasada grafiker olmak istiyen ve eline bir fırsat geçmesini bekleyen birçok arkadaş var .bu arkadaşlardan biride benim. firmaya başvuruyorum diyorlarki biz en az şu kadar yıl tecrube , şu programların uzmanı olmak , ajans ve matbaa deneyim sahibi kişiler arıyoruz.peki benim gibi bu işi sevip ama yetiştirilmek isteyen arkadaşlar ne yapacak ? zaten firmalrdan tek istegimiz bize bu işi öğretmeleri , ücret vb. gibi konuları açmıyoruz bile.ama ne yazııki kaplar ve telefonlar sürekli yüzümüze kapanıyor.belki firma sahipleri bu durumu çok önemsemeyebilir , ama uzman grafiker abilerimin ablalarımın bu konuda biraz daha duyarlı olmalarını istiyorum. çünkü eskiden onlarda bu yollardan geçtiler.genç arkadaşların elinden tutup yardım etmek onlara hiçbirşey kaybettirmez.
çok şey yazdım kusura bakmayın ama bu konuda içimi dökmeye ihtiycım wardı.
lütfen biraz daha ilgi......
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #8
cahit hocam gerçekten çok güzel bi davet olması gerekeni en güzel şekilde dile getirmişiniz ben genç bi grafiker olduğum halde elimden geldiğince çalışma hayatımda 2 arkadaşımın elinden tuttum ve onlara çalışıcak bi meslek yapmalırı için ön ayak oldum ve destek verdim onlarda hırslarıyla becerileriyle bu işe dört elle sarıldılar... hepimiz bu anlamda elimizden geleni yapmalıyız.
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 14-08-2008 #9
inşallah bu kaliteyi herkeze tanıtacağız.
Bu mesajdan alıntı yap
fındık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fındık

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 15-08-2008 #10
her yoruma kesinlikle katılıyorum. yakında çalışma hayatına başlıyorum ve altından kalkamam diye çok korkuyorum. yeni mezunum ve mutlaka çok eksiğim var, biliyorum. daha yaratıcı olmalıyım ama nasıl? kendimi geliştirmek için ne yapmayalım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker araniyor samsun, grafiker araniyor, grafik tasarim hakkinda, genc grafiker, adaylari, grafiker ilan, ilan, profesyonel grafiker, tebessum, ucret

Kapat
Şifremi Unuttum?