Laodikya Reklam Sayfası

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Laodikya Reklam Sayfası ...

Laodikya Reklam Sayfası
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Laodikya Reklam Sayfası

Alt 19-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar A4 bir dergide, tarihi örneklerine benzer parke vb üreten bir firma için hazırladığım bir iş.

Çalışma tamamen ps CS3 de yapıldı her ne kadar ps'de iş yapmayı sevmesem hele hele yazı yazmaya çok karşı olsamda ivedilik ve işyerindeki alışkanlıklar yüzünden bu çalışmayı öyle hazırladım. Ama fotoğrafların yoğunluğu ve üstlerinde perspektif, ışık younları olmasından dolayı bu durum işimede geldi.
Kolay gelsin.

Laodikya Reklam Sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mermaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 19-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Perspektif hoşuma gitti,güzel olmuş,ellerine sağlık. Ama bişey var logo "laodikeia" birde "laodikya" var. firma ismi farklı farklımı? çokta önemli değil ama? Tasarım hoş olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-09-2008 #3
Evet bende isim ve şekil farklılığını firmaya sordum işte orjinal ismin okunamaması yüzünden böyle bi yönteme başvurduklarını söylediler. Bende iyi dedim napıyımLaodikya Reklam Sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
mermaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 19-09-2008 #4
Laodikya Reklam Sayfası müşteri ne derse o da oluyor işte. Ama bence tek isimde karar vermeliler. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-09-2008 #5
Evet öyle oluyor Mermaid naparsın. Burası küçük bir şehir olduğundan Ankaradaki gibi müşterilerin üzerine gidemiyorum. Orada reklam müdürleriyle haşır neşir olurken burada bizzat patronlarla konuşuyoruzLaodikya Reklam Sayfası

Eee bu kadar kalabalık, çok yazı ve resim olan çalışmada ben böyle bi yöntem izledim. Şöyle olabilirdi diyen yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
nesquik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesquik

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2010 #6
selamlar. sizinle iş hakkında telefonla görüsebilirmiyiz. lütfen ulaşabileceğim numaranızı yazar mısınız
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
laodikya, reklam, sayfası