lapazz algı sorunu acilll

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - lapazz algı sorunu acilll ...

fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 11-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba.delirmek üzereyim!!lapazz wp8060 kullanıyordum bugüne kadar bugün şöyle bir sorunum var işin içinden çıkamadım.kalemi tablete değdirmeden daha havadayken aktif hale geliyor.sürücüyü kaldırdım güncel sürücü kurdum başka bilgisayrlarda denedim hiçbirşey farketmedi.umarım bozulmadı ve çaresi vardır yardım ederseniz çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yardım lütfen yok mu kimselapazz algı sorunu acilll(
Bu mesajdan alıntı yap

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 11-01-2012 #3
çok teşekkürler yardımlarınız için lapazz algı sorunu acilllbn halettim nasıl derseniz duayla oldu galibalapazz algı sorunu acilll
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-01-2012 #4
Tabletinizin kablosunun çok kıvrılıp kıvrılmadığından emin olun.
Birde tabletinizin etrafında manyetik alan oluşturabilecek telefon , hoparlör , CRT (tüplü) monitör varsa uzaklaştırabilirsiniz.

WP 8060'ın uzun zamandır yanında 2 kalem geliyor ekstra kaleminizle de deneyebilirsiniz.

Sorunun geçmesine sevindim.

Hayırlı günler.
UC Logic
Bu mesajdan alıntı yap
wiksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wiksa

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2012 #5
merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum ve düzeltemedim, yardım edermisiniz, nasıl düzelttiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-08-2012 #6
Merhaba ,

UC Logic tabletinizin taşımalar veya masadaki konumlanması sırasında kablosunun tablete bağlantı noktasında kıvrılması veya çıkması söz konusumu kontrol edin eğer eğilme büküklme varsa kablonuzu düzeltin.

tablet çevresindeki manyetik alanları kaldırın ( hoparlör , telefon , CRT tüplü monitor vb..)

Kaleminizin pilini kontrol edin eğer yedek kalem gelen bir WP8060 kullanıyorsanız ikinci kalemnizle deneyin sorun kalem de mi yoksa tablette mi emin olun.

bunlarla çözülmüyorsa denediklerinizi veya burada yazılanları çıktı alıp Akortek bilişime mail atabilirsiniz kendileri yardımcı olacaklardır.

Şimdiden hayırlı bayramlar dileriz.
Bu mesajdan alıntı yap