Lapazz Twa60 ve Photoshop Brush ayarları...

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Lapazz Twa60 ve Photoshop Brush ayarları... Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle merhabalar. Lapazz Twa60 kullanıyorum. Photoshopta ne kadar ayarları kurcaladıysam yinede istediğim brushu elde edemedim. Normal karakalem gibi kalem baskısıyla koyuluk açıklık tonlaması yapabileceğim,yine baskıyla kalından inceye geçişler ...

mustirikkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustirikkk

Hiç Biri / Adana

Alt 13-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhabalar. Lapazz Twa60 kullanıyorum. Photoshopta ne kadar ayarları kurcaladıysam yinede istediğim brushu elde edemedim. Normal karakalem gibi kalem baskısıyla koyuluk açıklık tonlaması yapabileceğim,yine baskıyla kalından inceye geçişler yapabileceğim bir brush ayarı için yardım edebilecek, yada hazır brush önerecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

Benzer başlık gördüm ama tam sorumun cevabı olmadığı için yeni başlık açtım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Aşağıdaki menu örneğinde görebileceğiniz gibi Photoshop brush settings yani fırça ayarlarından basın duyarlılık ve fırça özellikleri gibi ayarları dilediğince yapıp istediğiniz fırçaya kavuşabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap