Lapazz TWHA60 Pen Pressure Sorunu

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Lapazz TWHA60 Pen Pressure Sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhabalar Lapazz TWHA60 grafik tabletim var 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.Fakat Cd sini kaybettim ve şuan ulaşabileceğim tek driver lapazzın sitesindeki genel driver. Onu kurduğumda tablet çalışıyor fakat ...

mrphn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrphn

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 04-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar
Lapazz TWHA60 grafik tabletim var 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.Fakat Cd sini kaybettim ve şuan ulaşabileceğim tek driver lapazzın sitesindeki genel driver. Onu kurduğumda tablet çalışıyor fakat PC her açılışında tekrar kurmam gerekiyor. EN büyük problemim de Pen Pressure özelliği çalışmıyor. Bu modeli kullanan varsa lütfen yardım etsin CD içeriğini bi şekilde paylaşabilirse hem diğer kullanıcılar da faydalanabilir
Bu arada Win7 Ultimate 64 bit kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Bilgisayarınıza her seferinde sürücü kurmanız gerekiyorsa genel bir windows registery ( kayıt sistemi ) problemi yaşıyor olabilirsiniz.

- Öncelikle sürücüyü Program Ekle / Kaldır ( denetim masasında ) bilgisayarınızdan kaldırın
- CCleaner gibi bir program ile register hatalarını ve bilgisayarınızı taratıp sorunlarınızı çözün
-Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın
Aşağıdaki Linkten Versiyon 8 Kurun
- Graphic Tablet,Wireless Tablet - Welcome to UC-Logic world wide web

Sorun devam ediyorsa çok tuşlu gamepad / özel kısayollu klavye / özel fonksiyonlu mouse gibi bileşenleriniz varsa sürücüleri çakışıyor olabilir varsa sürücülerini kaldırabilirsiniz.

Bunların yaptıktan sonra sorunsuz çalışması lazım.
Adobe programlarında devreye girmiyorsa Update varsa yapabilirsiniz.

umarım yardımcı olmuştur.
UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap
mrphn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrphn

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 05-08-2014 #3
teşekkür ederim düzeldiLapazz TWHA60 Pen Pressure Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
lapazztwha60 penpressure