lapazz ucmn853 kalem yedeği sorunu

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - lapazz ucmn853 kalem yedeği sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. lapazz ucmn853 tableti aldım , yalnız kalem masadan yere düştü ve kalem bozuldu, bu tablet için hangi kalem uygundur....

pekcan46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pekcan46

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Alt 18-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. lapazz ucmn853 tableti aldım , yalnız kalem masadan yere düştü ve kalem bozuldu, bu tablet için hangi kalem uygundur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba öncelikle böyle bir olay yaşadığınıza üzüldüğümüzü belirtmek isteriz.
kaleminizin bozulduğundan emin olmanızı öneririm kırık değilse sürücülerinizi düzgün kurduğunuzdan bağlantıların doğru olduğundan emin olmalısınız.

Kamelinizin bozulduğundan %100 eminseniz

Aşağıdaki modeli alabilirisiniz tam uyumlu olarak çalışacaktır.

UC Logic Lapazz P58 MNA62 / MN863 Uyumlu Grafik Tablet Kalemi - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Markamızı seçtiğiniz için teşekkürler.
Parçalarımızı yada ihtiyacınız olan desteği kolayca bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Umarız yazdıklarımız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim
Bu mesajdan alıntı yap