lapazz wp8060 kullanıcılarının dikkatine(MAC)

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - lapazz wp8060 kullanıcılarının dikkatine(MAC) ...

firataydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firataydin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.
wp8060 driverini ne yaptıysam kuramadım.
Mac kullanan arkadaşlar bana kurulmuş driveri app'den zipleyip
adresinden gönderirseniz çok makbule geçecek. Birde kurulu dosyadan deneyim dedim. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Aşağıdaki sürücüyü kurabilirsiniz.
http://www.uc-logic.com/en/console/u...Driver1.26.zip

Bu arada işletim sistemi olarak ne kullandığınızı 32-64bit 10. . . Ver. ve benzeri detaylarıyla sorularınızı akortek.net forumu üzerinden UC Logic bölümünden sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırız.

Hayırlı günler.
Bu mesajdan alıntı yap
firataydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firataydin

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2011 #3
10,5,8, leopard kullanıyorum. İnstall yapamıyorum. Sürükle bırak kurulumlardan lazım bana.
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-09-2011 #4
Ofisimizde ,
Windows XP / Vista 32Bit / Win7
Mac Snow Leopard / Lion OS ile kullanıyoruz güncel sürücülerle bir sorun yaşamadık.

Sürükle bırak tipi bir kurulum tipte sürücü mevcut değil güncel sürücüyü yüklemekte ofisimizde bir sorun yaşamadığımızdan nasıl bişey yaşadığınızı tahmin edemiyorum kusura bakmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
toksit sincap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toksit sincap

Ressam / İstanbul

Alt 29-09-2011 #5
çok işime yaradı lapazz wp8060 kullanıcılarının dikkatine(MAC) teşekkürler lapazz wp8060 kullanıcılarının dikkatine(MAC)
Bu mesajdan alıntı yap
tasnesli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasnesli

Grafiker / Konya

Alt 18-11-2011 #6
bende lapazz wp8060 kullanıyorum mac de yükleme yaptım fakat bir kaç dk çalışıyor ve sonra hareket etmiyor. ama hala aktif gözüküyor olduğu yerde tıklayabiliyor. işlerim yarım kaldı... mac için uyumlu değil mi yoksa tablette mı bir sorun var. lütfen yardım edinnnn
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-11-2011 #7
Merhaba cihazı sisteminize doğrudan bağlamak yerine klavyeniz üzerinde usb port varsa ordan yada USB hub üzerinden bağlamayı deneyin.

http://www.macupdate.com/app/mac/11582/onyx

gibi bir yazılımla sisteminizde hata varsa kontrol edip düzeltmeye çalışabilirsiniz.

iyi günler.
UC Logic
Bu mesajdan alıntı yap
gök-khan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gök-khan(34)

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-06-2012 #8
Merhaba. Lapazz wp8060 modelini 2 senedir kullanıyorum. Önceki macbook'umda(10.4.11 intel) sorunsuz olarak kullandım fakat yeni aldığım imac'de (10.7.4 intel core i5) bir türlü kuramadım. Acil yapmam gereken işler var, hatta bu bilgisaayarı da işimin aciliyetinden dolayı aldım ama bir türlü tablet'i gösteremedim. uc-logic'in sitesinden indirdiğim driver da kar etmedi. Ne yapmam lazım? Cidden çok zor durumda kaldım. Yardımcı olana duacı olacam.
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-06-2012 #9
Merhaba Gökhan Bey forumda her yerede yazsanız yazılarınıza verebileceğimiz cevaplar kademe kademe olacak gördüğünüz gibi elimizden geleni yapıyoruz lütfen sadece bir konuya yazınız.
Bu mesajdan alıntı yap
ecanberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecanberg

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-09-2012 #10
Merhaba ,

Aşağıdaki sürücüyü kurabilirsiniz.
http://www.uc-logic.com/en/console/u...Driver1.26.zip

Bu arada işletim sistemi olarak ne kullandığınızı 32-64bit 10. . . Ver. ve benzeri detaylarıyla sorularınızı akortek.net forumu üzerinden UC Logic bölümünden sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırız.

Hayırlı günler.
linkte bir problem var yeniler misiniz lütfen?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları