laptop a wistadan xp ye geçme

Windows - laptop a wistadan xp ye geçme Sponsorlu Bağlantılar S:a arkadaşlar çok sevdigim bi abim laptop almış yeni buna wista kurmuşlar ama kullanamıyo wistayı bende buna xp kurmak istiyorum ama hiç bir driverini vermemişler ve aldıgı yerini ...

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 20-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

S:a arkadaşlar çok sevdigim bi abim laptop almış yeni buna wista kurmuşlar ama kullanamıyo wistayı bende buna xp kurmak istiyorum ama hiç bir driverini vermemişler ve aldıgı yerini aradım bütün driverleri xp nin içinde oluyo artık korsanı önlemek için diyolar ben buna xp kurcam dedim ve adam olmassa tekrar wistaya dönemeyebilirsin dedi
ben xp yi kursam buna format atıp internetten toshibanın driverlerini bulabilirmiyim yoksa yeniden wistanın lisanslı cd sini mi almam gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kafilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafilem

Eğitimci / Amasya

Alt 29-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz geç olacak ama bulabilirsin %90 ihtimal olmazsa modeli yaz bakalım varmı yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2008 #3
S:a arkadaşlar çok sevdigim bi abim laptop almış yeni buna wista kurmuşlar ama kullanamıyo wistayı bende buna xp kurmak istiyorum ama hiç bir driverini vermemişler ve aldıgı yerini aradım bütün driverleri xp nin içinde oluyo artık korsanı önlemek için diyolar ben buna xp kurcam dedim ve adam olmassa tekrar wistaya dönemeyebilirsin dedi
ben xp yi kursam buna format atıp internetten toshibanın driverlerini bulabilirmiyim yoksa yeniden wistanın lisanslı cd sini mi almam gerekiyor
Sorunuzu çözmüş olma ihtimaliniz yüksek ama biz yine de açıklamada bulunalım...

Yeni nesil Laptoplarla CD ya da benzeri yedekler verilmiyor... Sistem sorunu yaşadığınızda RECOVERY yaparak (recovery'yi HDD içinde görünmeyen bir alandaki yedekten yüklemektedir) geri yükleme yapabiliyorsunuz... XP yükleyebilirsiniz yapmanız gereken tek şey o RECOVERY için gerekli alanı silmemeniz (tabiki bu daha sonra VISTA'ya geri dönmek isterseniz işinize yarayacaktır... XP kurduktan sonra VISTA'ya geçmek isterseniz bilgisayarınız başlarken Ctrl+F11 ya da F10 veya Alt+F10 gibi tuş kombinasyonlarından birini kullanmanız gerekir...)...

Bunların dışında XP kurmakta kararlı iseniz NoteBook'unuzun tam modelini yazarsanız sürücü (driver) konusunda yardımcı olabiliriz...

Bunun dışında her türlü soruyu sorabilirsiniz... elimizden geldiğince yardımcı oluruz... kolay gelsin...

[...]
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 30-10-2008 #4
biraz geç olacak ama bulabilirsin %90 ihtimal olmazsa modeli yaz bakalım varmı yokmu
Sorunuzu çözmüş olma ihtimaliniz yüksek ama biz yine de açıklamada bulunalım...

Yeni nesil Laptoplarla CD ya da benzeri yedekler verilmiyor... Sistem sorunu yaşadığınızda RECOVERY yaparak (recovery'yi HDD içinde görünmeyen bir alandaki yedekten yüklemektedir) geri yükleme yapabiliyorsunuz... XP yükleyebilirsiniz yapmanız gereken tek şey o RECOVERY için gerekli alanı silmemeniz (tabiki bu daha sonra VISTA'ya geri dönmek isterseniz işinize yarayacaktır... XP kurduktan sonra VISTA'ya geçmek isterseniz bilgisayarınız başlarken Ctrl+F11 ya da F10 veya Alt+F10 gibi tuş kombinasyonlarından birini kullanmanız gerekir...)...

Bunların dışında XP kurmakta kararlı iseniz NoteBook'unuzun tam modelini yazarsanız sürücü (driver) konusunda yardımcı olabiliriz...

Bunun dışında her türlü soruyu sorabilirsiniz... elimizden geldiğince yardımcı oluruz... kolay gelsin...

[...]

Arkadaşlar Bilgilerinizi esirgemediginiz için teşekkürler daha format atmadım çünkü güvenemedim yarın format atıyım ozmn format attıkdan sonra karşılaştıgım sorun olursa tekrar yazarım ilginiz için tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
geçme, laptop, wistadan