Lara Koleji 3 Kısımlı broşür çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Lara Koleji 3 Kısımlı broşür çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Merhaba bu işte yeniyim, bu 3 kısımlı broşür çalışmamın dış kısmı. Yorumlarınızı bekliyorum. Büyültmek İçin Tıklayınız...

cmkrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmkrc(22)

Öğrenci (Grafik) / Nevşehir

Alt 08-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba bu işte yeniyim, bu 3 kısımlı broşür çalışmamın dış kısmı. Yorumlarınızı bekliyorum.

Büyültmek İçin Tıklayınız
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[b]Merhaba bu işte yeniyim, bu 3 kısımlı broşür çalışmamın dış kısmı. Yorumlarınızı bekliyorum.
Foruma Hoş geldiniz;

* Biri ceza alıp aynı şeyi defalarca yazmadıysa arka sayfanızda (ekranda sol taraf) tekrarlamanız göze çarpıyor. Renk alternatiflerini farklılaştırabilir veya algıda kolaylık için komple değiştirebilirsiniz.

* İletişim bilgilerinin ufaklığı göze çarpıyor. O kadar renk cümbüşü ve yazı arasında kaybolacaktır..(Düzeltip eklemek isterseniz iletişim bilgilerinin forum kurallarına göre kaldırılması veya yalancı adresler kullanılması gerekmektedir.)

* Kapakta Ali'nin havada askıda kalmaması için en basitinden bir çerçeve içinde olması daha hoş görünmesini sağlayabilir. Kupa vektöreli yerine kesinlikle gerçek bir görsel kullanmalısınız.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
cmkrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmkrc(22)

Öğrenci (Grafik) / Nevşehir

Alt 08-07-2013 #3
Foruma Hoş geldiniz;

Hoş bulduk, yorumlarınız için teşekkür ederim. İletişim bilgilerini kaldırdım uyarınız için tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap