laser girişimci ortak antalya - Antalya

İş Veren İlanları - laser girişimci ortak antalya - Antalya ...

eserk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eserk

Hiç Biri / Antalya

Alt 06-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

laser girişimci ortak antalya

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: antalya'da promosyon hediyelik eşya ve kişiye özel ürünler konusunda işyeri açmak istiyorum. işletme mezunuyum işle ilgili bir takım projelerim mevcut. herşeyde yarıyarıya mantığı ile ve dürüstlük ilkelerine sadık ortak arıyorum.özellikle laser makine konusunda tecrübesi olanlar tercihtir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları laser girişimci ortak antalya - Antalya - laser girişimci ortak antalya - Antalya ya da laser girişimci ortak antalya - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | laser girişimci ortak antalya - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
laser girişimci ortak antalya - Antalya | laser girişimci ortak antalya - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap