laser printer hakkında yardım

Baskı - laser printer hakkında yardım ...

barışmatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barışmatbaa

Matbaacı

Alt 09-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

matbbamızda kullanmak için iyi bir printer almak istiyorum. daha önce hp 1010 kullandım ve toneri aydınger kağıdına iyi yapıştırmadığını gördüm. bunun ısınmasıyla bir alakası varmıdır. hatta gerektiğinde kaşe yapmak için asetat etikete bile baskı yaptım. daha sonra hp 1005 aldım aydıngerde sorun çıkmadı. ama asetat etikette deneyince bir haftalık makine hurdaya cıktı. acaba baskı olarak aydıngere cok kaliteli baskı yapacak ve kaşe işleri için filme baskı yaptığı halde eritmeyecek bir laser printer tavsiye edebilirmisiniz.yada işime yarayacak iyi bir printer?(birazda ekonomik olursa iyi olur.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

horaburhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

horaburhan(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 10-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hp LaserJet P2015d Yazıcı
Ben matbaamda kullanıyorum. Aydınger ters emisyon çıkışlarda çok iyi.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

hp nin kendi özel asetatları vardır

Alt 10-02-2009 #3
matbbamızda kullanmak için iyi bir printer almak istiyorum. daha önce hp 1010 kullandım ve toneri aydınger kağıdına iyi yapıştırmadığını gördüm. bunun ısınmasıyla bir alakası varmıdır. hatta gerektiğinde kaşe yapmak için asetat etikete bile baskı yaptım. daha sonra hp 1005 aldım aydıngerde sorun çıkmadı. ama asetat etikette deneyince bir haftalık makine hurdaya cıktı. acaba baskı olarak aydıngere cok kaliteli baskı yapacak ve kaşe işleri için filme baskı yaptığı halde eritmeyecek bir laser printer tavsiye edebilirmisiniz.yada işime yarayacak iyi bir printer?(birazda ekonomik olursa iyi olur.)
baskıyı sıcak transferle yaptıkları için lazer printerlar asetatta deforme olması normaldir hp nin kendi asetatlarını kullanmanı tavsiye ederim paran varsa yağlı lazer dediğimiz printerlar var onlardan kullanman gerekir baskısı mükemmeldir ama onlarda 75.000 tl civarıdır
Bu mesajdan alıntı yap
destekcopy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destekcopy

Baskıcı / Burdur

Alt 17-02-2009 #4
kullanmış olduğun hp nin modelleri sizin işinizi görür baskı yapmadan önce kağıt seçeneklerini doğru seçerseniz sorun çıkmıyor iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hakkinda, laser, printer, yardim