Lavinya giyim logo

Logo Tasarımları - Lavinya giyim logo ...

Lavinya giyim logo
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Lavinya giyim logo

Alt 14-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Kayseride bayan ve çocuk giyimi üzerine çalışan bir firma için yaptığım logo. Çocuklara pek de hitap etmediğinin farkındayım Lavinya giyim logo ancak ağırlıklı olarak bayan giyim üzerinde duruyolar. Görüşlerinize sunulur. Saygılar Lavinya giyim logo

Lavinya giyim logo

Bu da sanal ortam için biraz süslenmiş (daha doğrusu sadece efekt verilmiş) hali...

Lavinya giyim logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 15-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk önce emeğinize sağlık diyelim.

*Logo dedinmi bence fazla detaya inmiyeceksin
*Göz yormasın
*Forumdan bir Arkadaşımızın dediği gibi Siyah beyaz halinde hoş gözüksün

bence bu şartlara pek uyfun değil, ama tabiki müşteri sende kötü bi intiba bırakmışsa veya o anki psikolojinde olabilir. (Daha fazla saçmalamadan :P :smile: ) Biraz daha üstünde çalış derim.
Bu mesajdan alıntı yap

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 15-02-2010 #3
İlk önce emeğinize sağlık diyelim.

*Logo dedinmi bence fazla detaya inmiyeceksin
*Göz yormasın
*Forumdan bir Arkadaşımızın dediği gibi Siyah beyaz halinde hoş gözüksün

bence bu şartlara pek uyfun değil, ama tabiki müşteri sende kötü bi intiba bırakmışsa veya o anki psikolojinde olabilir. (Daha fazla saçmalamadan :P :smile: ) Biraz daha üstünde çalış derim.
Öncelikle yorum için teşekkür ederim. Aslında ben de bu konuda sizin gibi düşünüyorum. Ancak diğer yandan toplumda (yani firmanın olduğu develi ilçesi gibi küçük yerlerde) özellikle bayanlar için, biraz daha dolu görünen tasarımların nedense daha çok rağbet gördüğü kanısındayım. Logoyu buraya koymadan önce firma sahiplerine gösterdim ve beğendiler. Bunun dışında gösterdiğim bayanlar da çok beğendi Lavinya giyim logo Benim kendi görüşümse öyle çok da ahım şahım bir logo olmadığı yönünde. Ama ticari bi durum olduğundan önemli olan öncelikle onların beğenmesi...
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 15-02-2010 #4
Öncelikle yorum için teşekkür ederim. Aslında ben de bu konuda sizin gibi düşünüyorum. Ancak diğer yandan toplumda (yani firmanın olduğu develi ilçesi gibi küçük yerlerde) özellikle bayanlar için, biraz daha dolu görünen tasarımların nedense daha çok rağbet gördüğü kanısındayım. Logoyu buraya koymadan önce firma sahiplerine gösterdim ve beğendiler. Bunun dışında gösterdiğim bayanlar da çok beğendi Lavinya giyim logo Benim kendi görüşümse öyle çok da ahım şahım bir logo olmadığı yönünde. Ama ticari bi durum olduğundan önemli olan öncelikle onların beğenmesi...
Gayet haklı olabilirsiniz ticari durumlar insanı mahkum edebilir birde önemli olan müşteri isteği
Bu mesajdan alıntı yap
vburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 16-02-2010 #5
çok güzel görünüyor akılda kalıcı
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2010 #6
Ben ilk gördüğümde lambacı logosu zannettim...
Bu mesajdan alıntı yap
E.YORUM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

E.YORUM

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2010 #7
bence de logo sade olmalı ama ticari olunca işler değişio musteriler sade logoları sevmıo maalesef
Bu mesajdan alıntı yap
hasantürkten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasantürkten

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-02-2010 #8
lavinya nın ne oldugu bılmedıgımdendır sanırım bende ılk o sinekle avızeyı andıran sey nedır dedım ama bahsedılen yer kayserı develı ıse memleketıme fazla söz soylemeden ellere saglık dıyelım.
Bu mesajdan alıntı yap

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 22-02-2010 #9
çok güzel görünüyor akılda kalıcı
Ben ilk gördüğümde lambacı logosu zannettim...
bence de logo sade olmalı ama ticari olunca işler değişio musteriler sade logoları sevmıo maalesef
lavinya nın ne oldugu bılmedıgımdendır sanırım bende ılk o sinekle avızeyı andıran sey nedır dedım ama bahsedılen yer kayserı develı ıse memleketıme fazla söz soylemeden ellere saglık dıyelım.
Arkadaşlar yorumlar için hepinize teşekkürler. Biraz açıklama gerekiyo sanırım Lavinya giyim logo O lambaya, sineğe vb. benzeyebilen çok amaçlı tasarım Lavinya giyim logo lavinya çiçeğinin bir çeşidi ya da halk arasında bilinen ismiyle kardelen çiçeği. Ben de ordan yola çıkarak böyle bişey yaptım. Farklı nesnelere benzetilmesi doğal aslında çünkü logo da çiçek çok belirgin değil gibi. Bir de genelde ortası ve sapı yeşil oluyo ama ben logonun rengine göre değiştirdim.
Herkese başarılar Lavinya giyim logo
Bu mesajdan alıntı yap