Layer mantığı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Layer mantığı Sponsorlu Bağlantılar Biri bana layer'ın mantığını anlatabilir mi? Ben bir amatörüm, photoshop'a yeni başladım ve bildiğim kadarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ama layer mantığı tamamen ezbere benim için Mesela, Layer ...

Layer mantığı
Mothermonster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mothermonster

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Layer mantığı

Alt 13-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Biri bana layer'ın mantığını anlatabilir mi? Ben bir amatörüm, photoshop'a yeni başladım ve bildiğim kadarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ama layer mantığı tamamen ezbere benim için

Mesela, Layer from background yapmanın mantığı nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

1965seyfo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1965seyfo

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mesela 5 Kişiyi Fotoğraf Çekicen Poz Verdiriyosun Birinin Saçını Düzeltiyon Birinin kaşını Birinin Ceketini Ve Çekiyon Yani Projeyi Kaydediyon Benim Anlatabildiğim Mantık Bu Buna Benzer Çok Mantıklı Açıklamalar Vardır ( background ) Arka Plandır Mesela Gelin Damat Çekildikten Sonra Arka Planını Değişir Manzara Olur Koltuk Olur VS Nasıl Değişir Dekupe İşlemiyle Yani Gelin Damadı Çekilen Stüdüo Ham Fotoğraftan Ayırarak Gerisi Senin Becerine Kalmış İşallah Yardımcı Olmuşumdur
Bu mesajdan alıntı yap
Burnett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burnett(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-02-2011 #3
Ben biel hiç bi şey anlamadım o arkadaşa acıyorum.Eğer birazcık ingilizcen varsa,Photoshop Dersleri kısmını git.Orda Photoshopun En Güçlü Özelliği Katmanlar Eğitimi diye bir konu var o .pdf'yi indir.Bana çok yardımı dokundu.
Bu mesajdan alıntı yap
1965seyfo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1965seyfo

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-02-2011 #4
Anlayış Meselesi Kişiden Kişiye Değişe Bilir
Bu mesajdan alıntı yap