Layer Mask'a Resim Taşımak

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Layer Mask'a Resim Taşımak Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Bi yazı yazdığım layer var birde bir resmin olduu layer var bu yazı olan layere bir layer mask yadım bu layer maska resmi taşımak istiyorum ama yapamıyorum ...

Ajans10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ajans10

Webmaster / Balıkesir

Alt 28-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bi yazı yazdığım layer var birde bir resmin olduu layer var bu yazı olan layere bir layer mask yadım bu layer maska resmi taşımak istiyorum ama yapamıyorum yardımcıolursanız sevinirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
? sorunuzu anlayamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2010 #3
Arkadaşlar Bi yazı yazdığım layer var birde bir resmin olduu layer var bu yazı olan layere bir layer mask yadım bu layer maska resmi taşımak istiyorum ama yapamıyorum yardımcıolursanız sevinirim....

Anladığım kadarıyla layer maskın alanının içerisine diğer layer'daki resimi getirmek istiyorsun.

Resim layer'ı üstte maskeli olan yazı layer'ı altta olacak şekilde layer paletini düzenle. Daha sonra iki layer'ın tam ortasına Alt tuşu basılı olarak tıkla.
Göreceğin gibi mask'lı layer'ın belirlenmiş alan içerisine üst taraftaki resim gömüldü.

Muhabbetle
Bu mesajdan alıntı yap