layeri maske icine kopyalama

Photoshop Dersleri - layeri maske icine kopyalama ...

mesut ruthless isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesut ruthless

Öğrenci (Grafik) / Artvin

Dosya22

Alt 21-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

meraba arkadaslar forumdakı ılk konum yardıma ıhtıyacım var
bu forum sıtesının dıger sıtelerden farklı deneyımlı kısıler oldugu ıcın
burda fıkrınızı almak istedim
resimde görüldügü gibi bir layeri bir maske icine nasıl kopyalar yada tasıyabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
meraba arkadaslar forumdakı ılk konum yardıma ıhtıyacım var
bu forum sıtesının dıger sıtelerden farklı deneyımlı kısıler oldugu ıcın
burda fıkrınızı almak istedim
resimde görüldügü gibi bir layeri bir maske icine nasıl kopyalar yada tasıyabilirim ?
hangi resimler ?
Bu mesajdan alıntı yap
mesut ruthless isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesut ruthless

Öğrenci (Grafik) / Artvin

Alt 21-11-2012 #3
resmi siteye yukleyemedım galiba bir resim paylasım sıtesınden size aktarayım ozamn http://b1211.hizliresim.com/13/p/g4brq.jpg buyrun hocam bu konuda pek bilgim yok bu konuda yardımlarınızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2012 #4
resmi siteye yukleyemedım galiba bir resim paylasım sıtesınden size aktarayım ozamn http://b1211.hizliresim.com/13/p/g4brq.jpg buyrun hocam bu konuda pek bilgim yok bu konuda yardımlarınızı beklıyorum
bak mesela bu resimde arka plan beyaz kadın ilk resimde turuncu falan alt tarafa inersen görürsün. ikinci layerda sadece kadın seçilmiş ve kopyalanmıs. diğer layer'da boş bi alan beyaz boyama alanı olusturulmus. sonra kadın resmi tekrar kopyalanmıs. Alt kısımda yeni layer açma paneli çöp kutusu falan olan yer varya orda karenin içinde yuvarlak bi seçenek vardır add to mask falan yazar ona tıkla . Sonra resimde seçiceğin kısmı seçim aracıyla seç nereleri seçmek istiyorsan sonra edit-fill yap ama unutma foreground rengi siyah olucak sonra layeri maskeye kopyala. bu kadar kardeşim..
Bu mesajdan alıntı yap