Layer'ın özelliklerini başka bir çalışmaya taşıma

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Layer'ın özelliklerini başka bir çalışmaya taşıma ...

md3likan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

md3likan(28)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Dosya23

Alt 14-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir çalışmadaki layerları başka layerlarda kullanmak istiyorum.Yani birinci çalışmadaki layera uygulanan işlemlerin ikinci çaılşmadaki layerdada aynen uygulanmasını istiyorum. Bunu bir türlü beceremedim arkadaşlar.

Peygambere Sevgi ve Gençlik Gecesi afiş çalışmam

linkteki afişin konseptine uygun olarak A5 ebatlarında davetiyeler yapacağım da layerları aynen geçiremedim davetiyeye. Acaba nasıl yapabilirim bunu?Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Layerlarını kullanmak istediğiniz çalışmayı açın. Davetiyenizi açın. Her iki çalışmayı da sağ üstteki kareye sarak küçültün. "v" ye basın taşıma aracı seçilecektir. Her layer'ı ayrı ayrı seçerek bu taşıma aracıyla çalışmanıza istediğiniz sırada taşıyabilirisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
md3likan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

md3likan(28)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 14-04-2009 #3
Layerlarını kullanmak istediğiniz çalışmayı açın. Davetiyenizi açın. Her iki çalışmayı da sağ üstteki kareye sarak küçültün. "v" ye basın taşıma aracı seçilecektir. Her layer'ı ayrı ayrı seçerek bu taşıma aracıyla çalışmanıza istediğiniz sırada taşıyabilirisiniz.
çok teşekkür ederim efoja. çok işime yaradı. Allah razı olsun...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #4
Ben teşekkür ederimLayer'ın özelliklerini başka bir çalışmaya taşıma sayenizde gülümsedim.
Bu mesajdan alıntı yap