Layerlerin Boyutları

Photoshop - Layerlerin Boyutları ...

Layerlerin Boyutları
abdullatif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullatif

Hiç Biri

Layerlerin Boyutları

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

30a yakın layer ve her layerda katalog için çektiğim fotoğraflar var. Arkaplanlarını temizledim, ancak fotoğraf makinasının uzaklığına bağlı olarak, fotoğraflarda büyüklük küçüklük meselesi var. Bütün layerlerdeki fotoların boyutlarını nasıl aynı yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
calısmanı lyerlar halinde değilde ayrı ayrı resimler halinde yapsaydın hepsinin boyutunu ve cozunurlugunu tek hamlede ayarlardın
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-08-2008 #3
madem user82 nin soyledigi gdibi yapmadın ozaman bunu free transform seçeneği ile yapman gerekecek sanırım baya bi ugraşmısındır da decupe için.. freetransform u oneriyorum sana en pratik yol bu sanırm istegin için. başarıllar
Bu mesajdan alıntı yap
abdullatif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullatif

Hiç Biri

Alt 13-08-2008 #4
Layerlar halinde yapma sebebim, daha sonradan bir actions kaydedip, arkaplanlarını kolayca değiştirmek idi..

Decupe için evet biraz uğraştım ama CS3'teki Quick Selection Tool baya bir işime yaradı.. Tavsiye ederim.

Şöyle bir şey düşünmüştüm, yine bir actions ile her bir layer'i kopyalayıp, yeni bir sayfaya yapıştırıp, image size ile ayarlayıp kaydetmek... Ama bu sefer de yeni açılan sayfaların hepsinin adı Untitled 1 oluyor ve diğerinin üstüne yazıyor. Bilmem anlatabildim mi..

Ben kısa yolu varsa diye sormuştum ama yoksa artık uğraşacağız demek... :smile:

Düzenleme: FreeTransform ile kolay ve güzel oluyor. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
boyutları, layerlerin