Lazer Epilasyon logo

Logo Tasarımları - Lazer Epilasyon logo Sponsorlu Bağlantılar yerel firmalardan birisi için tasarladığım logo çalışması...

Lazer Epilasyon logo
vdtkpln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Lazer Epilasyon logo

Alt 08-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yerel firmalardan birisi için tasarladığım logo çalışması

Lazer Epilasyon logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lazer Epilasyon logo
Bu mesajdan alıntı yap

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 08-04-2013 #3
Lazer Epilasyon logo
evet ilk çakanımızda gelmiş. buna benzer yüzlerve vektörün kullanıldığı yüzlerce logo var ama gel gör ki arkadaş kendini biraz tilki zannetmiş Lazer Epilasyon logo

oturup insanlara hırsız muamelesi çekeceğinize (ki ben kesinlikle oradan esinlenmedim) insanların işlerini değerlendirin. Heves kırmanın , kalitesizliğin lüzumu yok. üstelik
Bu mesajdan alıntı yap

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2013 #4
evet ilk çakanımızda gelmiş.

oturup insanlara hırsız muamelesi çekeceğinize (ki ben kesinlikle oradan esinlenmedim) insanların işlerini değerlendirin. Heves kırmanın , kalitesizliğin lüzumu yok.
Bunun kalitesizlik ile ilgisi olduğu kanısına nasıl vardın çok merak ediyorum.

Bir iş yapıyorsan, eleştirisini de kabul edeceksin. Ben dışarıdan baktığım zaman böyle gördüm, görür görmez "Wella" markası aklıma geldi. Sana göre Wella markasını çağrıştırmaz, benim dışımda kalan herkes içinde çağrıştırmaz, ama bana çağrıştırdı. Logo çalışman benim dışımda herkes için fevkalede olabilir, kesinlikle söz söyleyemem buna. Benim görüşüm, ilk bakıldığında bende canlanan siluetti. Logo çalışmanı kötü bulduğum anlamına mı geliyor bunlar? Hayır. Renk konusunda sıkıntı var gibi görünüyor.

Burada bir paylaşım yapıyorsan sana yazılabilecek her yorumun, müşterinin karşısında da duyabiliten olduğunu unutma. Bunun müşterine sunumunu yaparken yanda konuyla ilgisi olmayan birisinin o sırada dahil olmaya çalışmasıyla, "bu logo wella logosuna çok benziyor" sözlerini işiten sen, işinin ne kadar zorlaşıp yerin dibine kaç metre girebileceğini tahmin edemezsin. Biz esinlenmediğini bir şekilde kabul edebiliriz, öyle olabilir, ama karşındakinin müşteri olduğunu ve seni asla anlamaya çalışmayacağını aklından çıkarmayacan kadar tecrübesiz olduğunu bilseydim ilk yorumumu buraya hiç yazma tenezzülünde bulunmazdım. Buraya son yazımdır, logonla başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 08-04-2013 #5

Bir iş yapıyorsan, eleştirisini de kabul edeceksin. Ben dışarıdan baktığım zaman böyle gördüm, görür görmez "Wella" markası aklıma geldi. Sana göre Wella markasını çağrıştırmaz, benim dışımda kalan herkes içinde çağrıştırmaz, ama bana çağrıştırdı. Logo çalışman benim dışımda herkes için fevkalede olabilir, kesinlikle söz söyleyemem buna. Benim görüşüm, ilk bakıldığında bende canlanan siluetti. Logo çalışmanı kötü bulduğum anlamına mı geliyor bunlar? Hayır. Renk konusunda sıkıntı var gibi görünüyor.
Kardeşim sen buraya ne yazarsan yaz , o wella logosunu oraya koyarak hem beni hem milleti zan altında bıraktın. Ayıp ettin. Benim tüm çalışmalarımı incele hepsinin başında mutlaka " yorumlarınız benim için önemlidir " yazar. Ben sana eleştir diyorum sen bana hırsızlık yaptın diyorsun. Yani oraya wella logosunu andırıyor demek ve oraya wella logosunu koyup tek kelime yazmamak arasında yüzlerce fark var. Bu üslup hoş değil.. Ben çalmışta olabilirim ama bu kimseyi zan altında bırakma hakkını vermez sana. Beni eleştir ama imalar hoş şeyler değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-04-2013 #6
Kadının gözleri ve kaşı yüzüyle orantısız gibi geldi. Göz ve kaş o kadar geri olamaz, biraz uzun bakınca atı anımsatıyor Lazer Epilasyon logo Bence çizimin üzerinde biraz daha çalışmalısınız. Wella eleştirisine hiç katılmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

vdtkpln

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 08-04-2013 #7
Kadının gözleri ve kaşı yüzüyle orantısız gibi geldi. Göz ve kaş o kadar geri olamaz, biraz uzun bakınca atı anımsatıyor Lazer Epilasyon logo Bence çizimin üzerinde biraz daha çalışmalısınız. Wella eleştirisine hiç katılmıyorum.
teşekkür ederim değerlendirmeniz için. Lazer Epilasyon logo
Bu mesajdan alıntı yap

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2013 #8
Kardeşim sen buraya ne yazarsan yaz , o wella logosunu oraya koyarak hem beni hem milleti zan altında bıraktın. Ayıp ettin. Benim tüm çalışmalarımı incele hepsinin başında mutlaka " yorumlarınız benim için önemlidir " yazar. Ben sana eleştir diyorum sen bana hırsızlık yaptın diyorsun. Yani oraya wella logosunu andırıyor demek ve oraya wella logosunu koyup tek kelime yazmamak arasında yüzlerce fark var. Bu üslup hoş değil.. Ben çalmışta olabilirim ama bu kimseyi zan altında bırakma hakkını vermez sana. Beni eleştir ama imalar hoş şeyler değil.
İlk yorumumda, çağrıştırıyor gibisinden yazılar yazdığımı sanıyordum, sadece resim göndermişim. Neden gözükmedi yazdığım anlamadım. Gördüğün kadarıyla haklısın bu şekilde hoş olmamış. Bende niye birden bu kadar celallendin diye düşünürken bu mesajını okuyunca anladım bir yazı yazılmadığını. Sen söylemesen halen fark etmeyecektim. Lazer Epilasyon logo

Yine de, her konuda bu kadar duygusal olmanı tavsiye etmiyorum. iyi günler.

Edit;

Burda da fark ettiysen, yorum yazmışım gibi davranmışım, fark etmediğimin kanıtı. Lazer Epilasyon logo

Burada bir paylaşım yapıyorsan sana yazılabilecek her yorumun, müşterinin karşısında da duyabiliten olduğunu unutma. Bunun müşterine sunumunu yaparken yanda konuyla ilgisi olmayan birisinin o sırada dahil olmaya çalışmasıyla, "bu logo wella logosuna çok benziyor" sözlerini işiten sen, işinin ne kadar zorlaşıp yerin dibine kaç metre girebileceğini tahmin edemezsin. Biz esinlenmediğini bir şekilde kabul edebiliriz, öyle olabilir, ama karşındakinin müşteri olduğunu ve seni asla anlamaya çalışmayacağını aklından çıkarmayacan kadar tecrübesiz olduğunu bilseydim ilk yorumumu buraya hiç yazma tenezzülünde bulunmazdım. Buraya son yazımdır, logonla başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-04-2013 #9
yüz figürleri sanki olmamış. bay ve bayan Star Trek ki mister spock karakterine benziyor Lazer Epilasyon logo bayanın da saçının arkadan başlaması kafasının üstünde saç olmayışı hissiyatı vermiş.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
deli_divane7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deli_divane7

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-04-2013 #10
insan silüetini hangi arac ile calıstınız acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları