Lazer Kesim Makinesiyle Üretilebilecek işler?

Lazer Makineler - Lazer Kesim Makinesiyle Üretilebilecek işler? ...

netant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netant

Sanat Yn. / Adıyaman

Alt 11-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;
Yeni bir işkoluna adım atmak istiyorum ve Lazer kesim makineleriyle hediyelik eşya üretimi gibi bir hayale sahibim. Duvara asılabilecek ürünler yada anahtarlık yada büro malzemeleri gibi lazer kesim makinesiyle kesebileceğim bir çok ürün grubunu üretip e-ticaret yada doğrudan satışla pazarlamak istiyorum.

Sorun şu ki daha lazer makineyle yüzyüze dahi gelmedik. Sadece işin bilgisayar kısmını, çizim kısmını biliyorum fakat nasıl bir makine alacağım yada hangi makineyle neleri üretip neleri üretemem gibi konulara vakıf değilim.

Bana bu konuda bilgi verebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Hayırlı işler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pasha1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasha1988(29)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayara ve grafik programlarına hakimseniz (corel ve autocad) lazer makinalarını kullanmak basittir.Pleksiglas dan duvar süsleri ve buzdolabı magnetleri yapabilirsiniz.yine aynı şekilde anahtarlık hem kesim hem kazıma olarak kullanabilirsiniz bütçeniz var ise çin malı almayın derim.çok sorun çıkarıyor ve bir zaman sonra teknik bilginiz de yetmiyor ayrıca ucuz yollu birde plotter alırsanız şayet yine duvarlara yapılan dövmelerden yapabilirsiniz folyo ile. Her şey gönlünüze göre olur inşaallah yakın zamanda Allah nasip ederse bende düşünüyorum almayı ve bu tarz işlere atılmayı Lazer Kesim Makinesiyle Üretilebilecek işler?
Bu mesajdan alıntı yap
ramazanusta3806 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanusta3806

Grafiker / Kayseri

Alt 26-03-2013 #3
ben buişlerle urasıyorum arkadaşlar ama tavsiye etmiyorum nedenderseniz tam bi ürün tasarlayıp yapıyosunuz ve bi bakmışsınız anında tasarımınız calınmış ve sizden daha ucuza satılıyo yani buişlerin arkasında tonlarca kopyacı var bence hediyelik esya degilde kutu sektörünü deneyin derim
Bu mesajdan alıntı yap
pasha1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasha1988(29)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2013 #4
Kutu sektörü derken ramazan bey Pleksiden mi bahsediyosunuz ve öyleyse kimlere pazarlamasını yapabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
lonalinesss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lonalinesss

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2013 #5
eğer büyük bir atölye açmayacaksan bu işe girip zarar etmeni istemem sırf bu işten sebep. çünkü; makineler pahalı ve çeşit çeşit ayrıca teknik sorunlar sık sık oluyor . günlük getirisi 500 tl den az olacaksa almanı tavsiye etmiyorum. tüpü ayna lens sıkıntılı tecrüben olmayınca.
Bu mesajdan alıntı yap
babasultan61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babasultan61

Grafiker / Erzurum

...

Alt 07-07-2013 #6
Bu kadar Zor değil. Cesaretiniz kırılmasın
Fcbok Üzerinden ''Kertenkele Hobi Evi'' yazarda ulaşırsan, beğendiğin ürünün çizimini paylaşırım. Problem olmaz.. yeterki Gençelerin cesareti kırılmasın.. Başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
bayramadim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayramadim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2014 #7
Bu kadar Zor değil. Cesaretiniz kırılmasın
Fcbok Üzerinden ''Kertenkele Hobi Evi'' yazarda ulaşırsan, beğendiğin ürünün çizimini paylaşırım. Problem olmaz.. yeterki Gençelerin cesareti kırılmasın.. Başarılar dilerim..
Merhaba
Bende bir lazer makina almak üzereyim
Çizim ve modelleriniz çok güzel yardımcı olabilme şansınız olurmu
Makina ile alakalı tecrübelerinizi paylaşırmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
algarismus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

algarismus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-05-2015 #8
Arkadaşlar Lazer Kesim Makinesi üretimi yapan Robart Makina Bu işin en iyisi İmalatı İkitelli Sinpaş İş Modern İş Merkezinde 30 mm pleksi 30 mm Çam 20 mm Mdf 20 mm kontraplak kesen makineler üretiyor. İnce malzeme söylememe gerek yok kağıt gibi doğruyor. İlgili kişinin telefonu beşyüz- otuz -iki 675 on otuz altı
Bu mesajdan alıntı yap
leicageo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leicageo

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-05-2015 #9
Sadece kağıt,karton kesmek ve ayna üzerine yazı kazımak için maksimum 60x60cm bir lazer makinasının fiyatı nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
PerpaLazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PerpaLazer

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-08-2015 #10
Bilgisayara ve grafik programlarına hakimseniz (corel ve autocad) lazer makinalarını kullanmak basittir.Pleksiglas dan duvar süsleri ve buzdolabı magnetleri yapabilirsiniz.yine aynı şekilde anahtarlık hem kesim hem kazıma olarak kullanabilirsiniz bütçeniz var ise çin malı almayın derim.çok sorun çıkarıyor ve bir zaman sonra teknik bilginiz de yetmiyor ayrıca ucuz yollu birde plotter alırsanız şayet yine duvarlara yapılan dövmelerden yapabilirsiniz folyo ile. Her şey gönlünüze göre olur inşaallah yakın zamanda Allah nasip ederse bende düşünüyorum almayı ve bu tarz işlere atılmayı Lazer Kesim Makinesiyle Üretilebilecek işler?
Merhabalar ,
Lazer Makinasi İmalati yapiyoruz,
Konu ile ilgili yardimci olabilirim .
Tsk ler.Lazer Kesim Makinaları Fiyatları
*********- 68
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları