lazer makinaları konusunda yardım...

Lazer Makineler - lazer makinaları konusunda yardım... Sponsorlu Bağlantılar slmlar.lazer kesim ve oyma konularında kendimi geliştirmek ve yetiştirmek için çalışabileceğim bir yer arıyorum.promosyon ürünleri üzerine çalışan işyerleri olursa sevinirim.maaş üçüncü plandadır....

nejat001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat001

Grafiker / Adana

Alt 06-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slmlar.lazer kesim ve oyma konularında kendimi geliştirmek ve yetiştirmek için çalışabileceğim bir yer arıyorum.promosyon ürünleri üzerine çalışan işyerleri olursa sevinirim.maaş üçüncü plandadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Savaş KÖSE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Savaş KÖSE

Eğitimci / İstanbul

Alt 07-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slmlar.lazer kesim ve oyma konularında kendimi geliştirmek ve yetiştirmek için çalışabileceğim bir yer arıyorum.promosyon ürünleri üzerine çalışan işyerleri olursa sevinirim.maaş üçüncü plandadır.
merhaba mejat merter e yolun düşerse bi uğrarmısın bende yetiştirilmek üzere bir arkadaş arıyorum gelirsen görüşelim bi ********* dan adresimi al
Savaş
Bu mesajdan alıntı yap